Jak sama říká, akci si užili úplně všichni a mnoho dětí si mohlo osahat a vyzkoušet kreativní pomůcky Fiskars pro dětské ručičky. Nůžky, děrovačky, řezátka, děti byly nadšené a vytvořili spoustu milých výtvorů.

6488773be4555obrazek.png
6488778369fcdblobid0.png
Foto: Alena Kolaříková 

Co nám o akci Elly napsala?

Rádio Blaník pořádalo 27.5. hudební festival a my jsme si ho užili na stánku Fiskars. Probíhalo tady tvoření pro děti, které si s námi mohly vyrobit spoustu hezkých barevných dekorací. Když jsem promýšlela, co všechno můžeme vyrábět, vycházela jsem z toho, že doma se najde tolik materiálu, který běžně vyhodíme do kontejneru nebo spálíme. A tak jsem si na pomoc přibrala ruličky od toaletního papíru, kartony z papírových krabic, staré knoflíky, provázky. Ale taky barevný papír, krepák, barvy, štětce a lepidlo.
A hlavně kreativní pomůcky Fiskars. Používali jsme spoustu druhů nůžek. Menší, větší, dětské a dokonce i nůžky pro leváky. Jestli jste praváci, zkoušeli jste s nimi někdy stříhat? To je teda pěkná fuška.

648877636b285obrazek.png
Foto: Alena Kolaříková 

K dispozici jsme měli taky řezačku, různé děrovačky (ty ve tvaru kruhu jsou opravdu dost praktické) a ozdobné nůžky.

648877a7e877dobrazek.png
Foto: Alena Kolaříková 

Na stole jsme měli připravené vzorky různých výrobků. Nejvíce se vyráběl mráček s duhou, ale velký úspěch měli taky čerti nebo příšerky z toaletních ruliček, kde mohly dát děti průchod své fantazii.

Od rána do večera k nám proudily davy, zapojili se i rodiče a byly i takové děti, které se vrátily několikrát a odnesly si spoustu výrobků. Nakonec ještě proběhla tombola a šťastlivci si nůžky Fiskars odnášeli i domů.

6488778a06afeobrazek.png
Foto: Alena Kolaříková 

Naše články: 

Reklama