Máme pro vás tip na dokonalé líčení! Jednoduše rtěnku aplikujte a stiskněte rty. Pokaždé, když je stiskněte, znovu se aktivují kapičky vlhkosti, takže rty zůstanou po celý den hebké, hladké a plnější.

rtěnka

Estée Lauder odhaluje dokonalý objekt ženské touhy – představujeme NOVOU tvarující rtěnku Pure Color Envy. Dodává dokonale sytou a bohatou barvu, rty hydratuje a dodává jim čistý luxus v novém, vysoce elegantním obalu.  Objevte dokonalý objekt ženské touhy s novou tvarující rtěnkou Pure Color Envy. Devatenáct dokonalých odstínů se sílou definovat každou křivku rtů. Během jediného tahu jsou vaše rty vytvarované díky vysoce intenzivním barvám, které perfektně drží až po dobu 6 hodin. Lehká a krémová textura je smyslně hladká a dodává vašim rtům pocit luxusu. Unikátní moderní složení zahalí vaše rty do okamžité a dlouhotrvající hydratace. Úplně poprvé se nám podařilo začlenit kyselinu hyaluronovou do hydratačního komplexu této rtěnky. Její kapičky přitahují a neustále uvolňují velké dávky vlhkosti a pomáhají tak udržet rty hydratované po dobu až 6 hodin. Jednoduše rtěnku aplikujte a stiskněte rty. Pokaždé, když je stiskněte, znovu se aktivují kapičky vlhkosti, takže rty zůstanou po celý den hebké, hladké a plnější.

Nová tvarující rtěnka Pure Color Envy je kolekcí odvážných a provokativních odstínů, které zvěčňují tajuplnost a energičnost ženy.

  • INTENZIVNÍ

Devatenáct dokonalých odstínů se sílou definovat každou křivku rtů. Tato provokativní paleta barev evokuje módu, umění a design. Od něžných barev po dramaticky vzrušující červenou, odvážný mahagon, silné a sebevědomé růžové korály. Každý vám bude okamžitě závidět vzhled vašich rtů, který uspokojí přání každé ženy.

  • TVARUJÍCÍ

rtěnkaBěhem jediného tahu jsou vaše rty vytvarované díky vysoce intenzivním barvám, které perfektně drží až po dobu 6 hodin. Mnohotvárné barevné pigmenty dodávají rtům tvar, objem a jasnost. Úžasná sytost barev přetvoří vaše rty tak, že budou plné, ladné a sexy.

  • HYDRATAČNÍ

Lehká a krémová textura je smyslně hladká a dodává vašim rtům pocit luxusu. Unikátní moderní složení zahalí vaše rty do okamžité a dlouhotrvající hydratace. Díky novému a exkluzivnímu komplexu Time Release Encapsulated Moisture s kyselinou hyaluronovou, který pomáhá schopnosti rtům přitáhnout, získat a uchovat nepřetržitou hydrataci. Její kapičky přitahují a neustále uvolňují velké dávky vlhkosti a pomáhají tak udržet rty hydratované po dobu až 6 hodin. Jednoduše rtěnku aplikujte a stiskněte rty. Pokaždé, když je stisknete, znovu se aktivují kapičky vlhkosti, takže rty zůstanou po celý den hebké, hladké a plnější.

  • STYLOVÁ

Tento nový a ikonický design balení rtěnky inspirován moderní architekturou je velice silný, ale stále velmi ženský. Jeho linie jsou moderní se silně elegantní siluetou. Barva reflektuje pro Estée Lauder charakteristickou námořnickou modrou a zlatou barvu. Magnetické uzavírání vždy zařídí, že uzávěr perfektně padne na své místo a nový tvar této ultra moderní a šik rtěnky vyjadřuje čistý luxus.

rtěnka

K dostání od března 2014 v buticích Estée Lauder Palladium a Metropole Zličín, distribučních řetězcích FAnn, FAnn SK, Douglas, Marionnaud, Marionnaud SK a Sephora.

Reklama