Která žena by netoužila po dokonale vytvarovaném těle, které muže dovede k šílenství? Proč se však kvůli tomu trápit, držet drastické diety či nosit nepohodlné stahující prádlo? Vždyť je to tak snadné! Jedinečným pomocníkem na cestě za krásnějším tělem je nový tvarující krém, který svými účinky předčí vše, co je v současné době k dostání na trhu.

Společnost Avon uvádí na trh převratnou novinku v péči o pokožku těla. Tvarující krém na tělo řady Anew Clinical se svými účinky vyrovná termálnímu liftingu, protože využívá nejnovější poznatky a trendy v péči o pokožku. Viditelných změn a svůdných křivek dosáhnete již po několika dnech pravidelného používání.

 

Odborníci v laboratořích kosmetické firmy Avon se při výzkumu nechali inspirovat tzv. radiotermoplastikou. Toto ošetření spočívá ve zvyšování teploty dermis na vhodnou teplotu, při níž se elastinová vlákna stahují, čímž dochází k okamžitému zpevnění pokožky. Stejný proces povzbuzuje fibroblasty k větší aktivitě a zajišťuje vyšší tvorbu nového kolagenu.

 

Díky síle technologie Shapewear působí přípravek obdobně jako dermatologický termální lifting, a tak efektivně obnovuje pevnost pokožky.

 

Všechny účinné přípravky na tvarování těla musí pracovat současně, musí podporovat spalování tuků a stimulovat mikrocirkulaci pro odvod odpadních látek. Také mají stimulovat tvorbu kolagenu, elastinu a glycosaminoglykanů (GAG) - základních stavebních prvků pro pevnost pokožky. Všechny jmenované složky novinka řady Anew Clinical obsahuje.

 

Stárnutí kůže je provázeno sníženou hydratací až vysycháním. Klesá také produkce kolagenu a elastinu a dochází k porušování základní stavební struktury kůže. Stejně jako je pro účinnost důležitý obsah použitých látek v produktu, je pro výsledný efekt na vaší povaší postavě důležité jeho systematické a dlouhodobé používání Tvarujícího  krému na tělo Anew Clinical.

 

Tvarující krém na tělo Anew Clinical

Obsah: 150 ml

Cena: 650 Kč

 

www.avoncosmetics.cz