„S Nikčou se známe asi čtyři roky, vyhrála tenkrát titul Česká Miss Earth a já jí dávala rady na světovou soutěž. Pak jsme spolu jely do zahraničí na jedno focení a byla to láska jako trám,“ směje se půvabná Monika Leová a vypráví nám o tom, jak se s Nikolou seznámila.

5b15047e39714obrazek.png

5b1504959e3a9obrazek.png

A jak pokračují svatební plány? „Svatba bude ve Východních Čechách, s Martinem odtud oba pocházíme. Za svědkyni mi půjde moje milá sestra a Martinovy bývalý přítel ségry, protože nás dva dali právě oni dohromady. Jinak máme šest družbů a družiček,“ vypráví nádherná Monika Leová.
 
S Nikolou se potkaly o víkendu pracovně. Návrhářka Sandra Švédová si je vybrala jako tváře její nové kolekce s názvem Take-off. Fotilo se v nádherných prostorách Hally 11, o vizáž se postarala Samiah a za fotoaparátem stáli manželé Navarovi. „Kolekce se nese v barvách šedé. Dominantou je kovová tkanina, se kterou jsem pracovala poprvé v kombinaci s hedvábím a usní. Styling je doplněn stylovými kufry a šperky španělského návrháře Antona Heunise. Tato kolekce je můj únik od reality, je křehká, jemná, ženská a obnažená, jako sama podstata života,“ popisuje svou kolekci Sandra Švédová.

5b1504bb0621cobrazek.png

5b1504c9e2f10obrazek.png
 
„Se Sandrou se známe už pár let a je to právě ona, kdo mi navrhuje a šije moje svatební šaty, moc se těším,“ dodává Monika Leová.

5b1504aecef42obrazek.png

Fotokredit: Archiv Sandry Švédové

Reklama