Naše tvář je odrazem našeho charakteru, našeho života. Vypovídá o nás mnohé. Společnost si zvykla na první pohled podle tváře posuzovat člověka. Právě proto věnujeme zejména my, ženy, tváři tolik pozornosti. Obdobné je to ovšem i s tváří našeho domu. To, jak náš dům působí navenek, ovlivňuje názor na nás. Náš dům je náš hrad, jeho tvář je naší tváří.

Ceresit

Příroda na prvním místě

Ceresit

Přírodní materiály jsou současným trendem v bytové i stavební architektuře. Kámen, dřevo či kov dávají domu zcela jiný vzhled, působí luxusním dojmem a vytváří příjemné prostředí. Horší je ovšem praktická stránka. O přírodní materiály je potřeba pečovat. Jistě jste již mnohokrát viděli úžasný dům s částečným dřevěným Ceresitobložením, který na počátku vypadal skvěle, ovšem povětrnostní vlivy změnily původní barvu dřeva, které postupem času zešedlo a již nevypadá tak pěkně jako na počátku. Totéž se často stává s kovem. Kámen sice odolává klimatickým vlivům lépe, ovšem manipulace s ním je často náročná. Přírodní materiály jsou bezesporu krásné, ovšem potřebují údržbu, jsou těžko transportovatelné a hůře zpracovatelné. Navíc jejich cena je často astronomická. Z tohoto důvodu se většina lidí domnívá, že si přírodní materiály na svůj dům nemůže pořídit.

Řešení přináší unikátní řada omítek a nátěrů Ceresit VISAGE s designem inspirovaným přírodou.

CeresitOmítky Ceresit VISAGE jsou rozděleny do tří hlavních skupin, reprezentujících hlavní přírodní zdroje: kámen, dřevo a kov. V každé ze skupin nabízí Ceresit širokou škálu barev a textur. Ceresit VISAGE umožňuje tímto způsobem vytvářet individuální, originální projekt s nejvhodnějším odstínem, který se nejlépe hodí k ostatním stavebním materiálům nebo okolí domu.

Výrobky VISAGE jsou na pohled i na dotyk srovnatelné s přírodními materiály, zároveň poskytují mnoho výhod. Na rozdíl od pravých materiálů je můžete používat na mnoha podkladech, za každých podmínek a téměř bez omezení. Navíc se snadno přepravují a práce s nimi je snadná. Produkty VISAGE mají nízkou hmotnost - nepůsobí na konstrukci budovy, takže jsou použitelné na fasády nových i starých budov, které potřebují renovaci. Díky pokročilé technologii jsou mnohem praktičtější než jejich přírodní předlohy. Odolávají počasí, špíně i ohni, nepřitahují škůdce, jakými jsou například červotoči a jsou odolné proti napadení mikroorganismy.

Ceresit

Tvář vašeho domu inspirovaná přírodou nemusí být jen snem. Nechte se unést svojí fantazií a dejte svému domu nový vzhled.

Více informací na www.ceresit-visage.cz