Jak dopadly naše rychloturnaje v Lodích a Dámě? Už skončily. Možná by bylo lépe říkat jim bleskovky. Lodě vyhrála jedna z vás, milé čtenářky a v Dámě nastaly technické potíže...

Dnes máme v magazínu den plný her. Od rána jste mohly hrát turnaje v Lodích, Samolodích, Dámě a Piškvorkách. Až na Samolodě, které běží do 15.30 již všechny turnaje skončily.

Nazval jsem je rychloturnaje, ale byly to spíš takové bleskovky. No, jak jsem již naznačil, dnes jen tak blbneme, abyste se mohly vyřádit a seznámit s tím, co je v magazínu možné. Sumarizujme turnaje od největšího neúspěchu.

Dáma - tady došlo k technickým problémům, které musím vyřešit s naším počítačovým mágem. Je pravděpodobné, že za ně mohly moje volšové ruce pod časovým tlakem, ale pokud ne, je potřeba problému přijít na kloub. Všem čtenářkám, které turnaj rozehrály, se omlouvám(e)!

Piškvorky a Lodě - všechno fungovalo jak má. Jen u takto rychlých turnajů docházelo k časté bolístce hráček, které byly na tahu a nestihly odehrát svůj tah. Podle pravidel, která jsou přednastavená systémem, taková hráčka nepostupuje a postupuje její soupeřka. Abych zahojil všechny bolístky, rozhodl jsem se nastartovat dnes odpoledne jeden týdenní turnaj. Původně jsem myslel, že půjde o turnaj v Dámě, ale rozhodl jsem se výběr nechat na vás, milé čtenářky. Vyberte si tedy turnaj, který chcete celý týden hrát. Hlasujte dnes do 13.00 hodin v této anketě...

A co můžete hrát dále?

Téma dne 20. června 2011: Hrajeme si s magazínem!

Tentokrát je v magazínu tak trochu netradiční téma. Celý den si totiž budeme hrát! I když to možná nevíte v magazínu ŽENA-IN.cz je spousta možností, jak se vyřádit při hraní si s ostatními čtenářkami, ale i o samotě. Nejsou to jen lodě, ale i další hry. Založím několik turnajů, představím vám rubriku Zábava, nastartuji všemožné soutěže - hledací, bodovací, hádankovou... No, prostě si, milé čtenářky, parádně užijete.

Na konci dne vylosuji jednu z vás, která patřila ve hraní k nejaktivnějším a obdařím ji deskovou hrou: Osadníci z Katanu.

osadnici

Reklama