Dnes krátce před dvanáctou hodinou skončil víkendový turnaj v Samolodích. Hrálo se o Batoh plný překvapení, který je už u nás v redakci připravený a pokud s nedomluvíme jinak, již zítra poputuje poštou za výherkyní.

Průběh turnaje byl velmi napínavý. Od pátku vedla pro nás neuvěřitelným výkonem Vea. Všech 22 políček lodí sestřelila na 38 pokusů. Tzn. že její odhad se mýlil v pouhých šestnácti případech. Hrálo se po celý víkend a odehrálo se až do konce přes 600 partií. Kolik jich bylo ukončeno před dohráním se už nikdo nedoví, protože tyto statistiky nevedeme.

 

Dnes krátce před polednem však již téměř jisté vítězství Vee sebrala čtenářka s loginem ADI. Měla jen 12 chybných zásahů což je výkon z říše snů pro nás normální smrtelníky a stanovila tak rekord samolodí.

 

Moc jí GRATULUJEME a pasujeme ji na vědmu ženy-in.

 

P.S. další, tentokrát neoceněný turnaj můžete hrát odteď opět v turnajích. Dokáže někdo stáhnout rekord aspoň o jednu níže?

 

Kde najdete Samolodě? – horní lišta s diskusemi – nápis „HRY“ dále pak kliknout na „TURNAJE“ v horní liště nebo nápis „LODĚ“ a nakonec kliknout na „PŘIHLÁSIT DO TURNAJE“ Nebo z tohoto článku kliknutím ZDE

Reklama