Pojďte si v těchto chladných dnech zpříjemnit den. Vyhrajte v novém turnaji v samolodích krásné, voňavé ceny! Aby mělo více z Vás šanci na výhru, samolodě musíte odehrát do 42 tahů včetně! Začínáme!

Pravidla budou jednoduchá, ať i ty, které nejsou úplně přebornice nebo nemají to pravé štístko, mají také šanci na výhru.

Zahrajte si ve středu či čtvrtek samolodě do 42 tahů včetně!

Ty z Vás, které budou mít splněný úkol, budou ve slosování o krásné vůně! A to určitě stojí za námahu. Výherci budou dva!

  • Středa 29. 4. se bude hrát o Thinking of Love™ Parfémová voda od Mary Kay v hodnotě 890 Kč
  • Čtvrtek 30. 4. se bude hrát o BOSS MA VIE Pour Femme v hodnotě 1999 Kč

Můžete vyhrát v jednom, nebo pokud se na vás štěstí usměje, v obou kolech. Je to jen na vás. První turnaj začíná ve středu!

A jak hrát samolodě? Podívejte se na návod ZDE (klikni)

A jaké jsou vůně o které můžete soutěžit?

Mary KayThinking of Love™ Parfémová voda

Svěží, moderní vůně pro lásku v každém věku a v každé situaci.

  • Obsahuje odnímatelný přívěsek ve tvaru srdíčka, který si můžete připnout k náramku.
  • V balení je přiložena kartička, na kterou můžete napsat zprávu.
  • Horní tóny obsahují mandarinku, růžový pepř a jarní frézii.
  • Střední tóny obsahují lístky turecké růže a růžový zimolez.
  • Spodní tóny obsahují plnokvětý kosatec a indonéské santalové dřevo.

BOSS MA VIE POUR FEMME

BOSS MA VIE pour Femme byla inspirována ženou obdařenou nezávislou duší, která si dovede vychutnávat i ty nejjednodušší okamžiky svého života – pěší procházku za úsvitu, dotek slunce na kůži, vůni čerstvě se rozvíjejícího poupěte. Právě v takových chvílích je skryt poklad života a právě tehdy působí BOSS žena nejsilněji svým okouzlujícím dojmem. Čerstvý, elegantní a naplňující parfém s kombinací nejpůvabnějších ingrediencí doslova vyzývá, abyste si vychutnala každičký okamžik.Boss

Tvorba BOSS MA VIE Pour Femme byla mimořádně vzrušujícím procesem. Nechali jsme se inspirovat ohromujícími kontrasty bolivijské pouště: neposkvrněnou bílou solí, intenzivní modrou oblohu a zeleným ostrovem kaktusů doslova obsypaných růžovými květy. To vše vedlo k vytvoření jednoduché a přitom rafinované vůně s květem kaktusu přinášejícím do kompozice moderní zelený tón zjemněný přítomností dalších růžových květů. Výjimečné ingredience jsme pečlivě vyvažovali, abychom dokonale vybalancovali jak svěží, tak i květinovou stránku – výsledkem je zářivá směs ženských tónů doplněná podmanivým akordem cedru v perfektní oslavě síly, krásy a života.“ Will Andrews, Fragrance Creation Team Procter & Gamble Prestige

Hlava - Moderna: květ kaktusu

Úvod patří netradiční ingredienci v podobě kaktusového květu, který vdechuje vůni svou moderní, zelenou svěžest. Květina je proslulá svou nekompromisní láskou k životu v jakémkoli stavu. V kompozici vyjadřuje esence živý a povznášející jas, jímž podněcuje BOSS ženu k tomu, aby žila svůj čas naplno a radovala se z každého okamžiku.

Srdce - Ženskost: růžová kytice s poupaty růže

Bohatá kytice v srdci BOSS MA VIE Pour Femme propojuje klíčové ingredience BOSS NUIT Pour Femme a BOSS JOUR Pour Femme do akordu něžné ženskosti. Lahodný tón růžové frézie spolu s lístky jasmínu se snoubí s růžovými poupaty do přirozeně květinové nóty. Růžová poupata – symbol něhy – v sobě ukrývají překvapivou intenzitu, jemnou eleganci i mocnou ženskost.

Základ - Sebedůvěra: cedrové dřevo

 

Reklama