A máme tady druhý den turnaje v samolodích o krásné voňavé ceny Clean! Aby mělo více z Vás šanci na výhru, samolodě musíte odehrát do 42 tahů včetně!

svicky

Pravidla budou jednoduchá, ať i ty, které nejsou úplně přebornice nebo nemají to pravé štístko, mají také šanci na výhru.

Zahrajte si ve DNES, ve čtvrtek a pátek samolodě do 42 tahů včetně!

Ty z Vás, které budou mít splněný úkol, budou ve slosování o krásné balíčky Clean! A to určitě stojí za námahu. Výherci budou tři!

V balíčku se můžete těšit na: Praktický roll-on do kabelky s vůní Clean Warm Cotton, tělový krém Clean Warm Cotton, skleněný svícen se svíčkami Clean.

clean

  • Středa 20. 5.
  • Čtvrtek 21.5.
  • Pátek 22.5.

Můžete vyhrát v jednom, nebo pokud se na vás štěstí usměje, ve všech kolech. Je to jen na vás. První turnaj začíná ve středu! A jak hrát samolodě? Podívejte se na návod ZDE (klikni)

Seznamte se se značkou Clean

Cítit závan vůně vaší oblíbené vůně na cizím člověku se rovná tomu, když se na párty objevíte ve stejných šatech jako další host. Je to nepříjemné a navíc – vy jste originál. Můžete být díky vrstvení vůní. Vrstvení vůní je “perfektní možnost pro ty, kteří nechtějí vonět jako ostatní” říká Greta Fitz, ředitelka světového marketingu v Clean Perfume. “Umožňuje najít vůni, která se hodí ke každé vaší náladě a příležitosti”.

Nová vůně Clean Air funguje jako spojovatel, který byl vytvořen speciálně pro vrstvení vůní. Tato vůně přidává čerstvý a květinový základ každé další vůní.

Doporučujeme začít se dvěma vůněmi – silnější a slabší. Například dřevité vůně s květinovými. Květinové vůně bývají ty nejlehčí, proto je Clean Air dobrá volba pro všechny ostatní Clean parfémy.

skin

Silnější vůni vždy aplikujte jako první a ihned na ni aplikujte lehčí vůni. Vklepněte – nevtírejte – vůni do vašich pulsních bodů a užijte si svoji osobní kreaci. Nebo aplikujte dvě vůně na různá místa – na zápěstí a na krk, abyste si pohráli s touto zábavnou kombinací.

Vrstvení také umožňuje přizpůsobit vůni ročnímu období – svěží květinové kombinace pro jaro (Clean Air) a více smyslné vůně pro zimu (Clean Skin).

Parfémy Clean jsou vhodné pro alergiky – neobsahují žádné dráždivé ingredience či látky živočišného původu. Nezpůsobují problémy v souvislosti se slunečním zářením, je ideální pro letní dovolenou. Flakóny jsou z recyklovaného a recyklovatelného skla.

Připomeňte si příjemné momenty Vašeho života s unikátními vůněmi Clean.

Reklama