5b5ada3ee899cobrazek.png
V šestém ročníku soutěže DestinaCZe soutěžili letošní finalisté o titul nejlepší tuzemské turistické atrakce. Ve dnech 14. května až 24. června přidělovala veřejnost prostřednictvím webových stránek www.ceskozemepribehu.cz  hlasy soutěžícím ve třech kategoriích: Česko jede, Trendy a novinky, ČS100. Účastníci soutěže rozdali celkem přes 40 tisíc hlasů.
5b5ada4b677cfobrazek.png

Stezka korunami stromů Krkonoše v soutěži zvítězila hned dvakrát. V kategorii Trendy a novinky, v níž se představují nejzajímavější turistické destinace, které vznikly nebo byly znovuotevřeny v roce 2017 nebo do začátku soutěže v roce 2018, a současně se stala absolutním vítězem celé soutěže největším počtem odevzdaných hlasů.
5b5ada84ae575obrazek.png

„Smyslem soutěže je především podporovat trend domácího cestovního ruchu a inspirovat k cestování po regionech České republiky,“ prohlásila k soutěži DestinaCZe ředitelka odboru strategie a marketingu CzechTourism Radana Koppová.
lak.jpg

Výsledky soutěže byly vyhlášeny v rámci diskusního fóra Meltingpot na hudebním festivalu Colours of Ostrava, kde si zlatou medaili pro vítěze převzal jednatel společnosti provozující Stezku korunami stromů Krkonoše Filip Pekárek, který při této příležitosti prohlásil: „Z udělení této ceny máme upřímnou radost zejména proto, že o ní rozhoduje široká veřejnost. Potvrdilo se, že jdeme správnou cestou a že návštěvníci oceňují náš vstřícný přístup a jedinečný zážitek, který jim nabízíme. Nejlepším důkazem je, že Stezku během necelého roku od otevření navštívilo už přes 300 tisíc návštěvníků.“
 

Reklama