Dovolená v Turecku s cestovní kanceláří GLOBALTOUR

Turecko

V rámci naší spolupráce s cestovní kanceláří GLOBALTOUR můžete využít speciální slevu ve výši 1000 Kč na každou dospělou osobu pro všechny čtenářky Žena-in, která je kombinovatelná se všemi dalšími slevami kromě lastminute. Sleva není časově limitovaná. Čtenářky, které jí budou chtít využít, napíší pouze do poznámky při objednávce zájezdu kód „žena-in“.

Turecko

Protože víme, že vedle oblíbeného Řecka a řeckých ostrovů budou naše čtenářky cestovat i do Turecka, navázali jsme spolupráci s cestovní kanceláří GLOBALTOUR www.globaltour.cz, která se specializuje na dovolenou v Turecku. Budeme vám pravidelně přinášet tipy na dovolenou, tipy na zajímavé hotely a slevové akce, které vás jistě budou zajímat. Tato cestovní kancelář nabízí ubytování v oblíbených oblastí jako je Alanya, Side, Belek, Antalya, Beldibi, Kemer.

Turecko

Do Turecka se jezdí již od května, kdy je tam příjemné teplo, tak si prohlédněte aktuální květnovou nabídku, která je výhodnější než dovolená v letní sezoně!

Turecko

Vše najdete na www.globaltour.cz

Napište si o katalog zdarma!

Už jste byla v Turecku? Líbila se Vám tato země? Která z destinací v Turecku Vás nejvíce okouzlila? Kterou destinaci doporučujete? Napište nám příběh o Turecku a vyhrajte BIO-PEELING KIT Dermo profesional od Oriflame v hodnotě 599Kč. Své příspěvky pište pod tento článek.

Reklama