Tenkrát mi bylo krásných 15 let a přihlásila jsem se s holkama ze školy do tanečních. Na první hodině jsme si každá vybrala svého favorita, ale jak to tak bývá, ti nejhezčí už další lekci seděli v nedaleké hospodě a zástupy chlapců značně prořídly.

Na čtvrtou hodinu ovšem dorazilo asi 20 nových kluků, doprovázeli je dva „vedoucí“. Všechny jsme se vyptávaly, co je to za kroužek či za partu, ale někteří mlčeli, jiní vyprávěli o těžkém osudu chlapců z dětského domova. Mezi nimi byl i ON, věčně vysmátý Pavel. Po několika hodinách „tančení“ jsme spolu začali randit. A první pusa? Tenkrát mi do školy přišla sms – „Sejdeme se na hřbytově.“ Člověk by nevěřil, jaké má tohle místo kouzlo.

Od té doby uplynulo spoustu let, Pavel dávno opustil nápravné zařízení a postavil se na vlastní nohy. Sice jsme na sebe tenkrát ztratili kontakt, ale mám na něj štěstí, několikrát jsem ho potkala a jak rádi jsme spolu zavzpomínali na první pusu... A ta druhá, třetí… byly ještě hezčí… :)

*Tulidlo

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

 


Goldwell...tak na hřbitově jsem nikdy pusu nedostala, vyzkouším!!!

Jak na první polibek vzpomínáte vy? Jaké byly vaše dojmy, pocity a jaké jsou vzpomínky teď? Líbilo se vám to vůbec nebo jste si v tu chvíli říkala, tak tohle už nikdy! Kde se to stalo?

Vynechme ty první dětské polibky...

Napište mi na redakce@zena-in.cz.

Nejmilejší příspěvek odměním pěkným balíčkem profesionální vlasové kosmetiky Goldwell v hodnotě 1000 Kč! Máte se na co těšit. Tak se rozvzpomínejte a napište mi váš zážitek, ať byl jakýkoliv!

Těším se!