Zdravím, milé ž-inky i redakce!

To já jsem teda naprosto líbací. Na první pusu si už nevzpomenu, ale mohlo to být někdy ve druhý třídě - teda ta od kluka. Jinak jsme se doma pusinkovali o sto šest. Ale zato si vzpomenu na nejnechutnější pusu.

Byla jsem na výletě ve Skotsku a na jedný opuštěný pláži ležel na molu tuleň. Místní říkali, že se kdysi chytil do sítí a vychovali ho rybáři a že je teď přátelskej a klidně si ho můžeme jít pohladit. No a tak jsme šli.

Všichni si ho hladili opatrně, na dálku, tak sotva konečkama prstů - ale já zvířata miluju, a tak jsem ho začala hezky drbat za krkem. Vypadal, že se mu to líbí, akorát byl na omak takovej trochu slizkej... Máma vytáhla foťák, tak jsem si řekla, ať to stojí za to, a natáhla jsem se k tuleňovi, že mu opatrně dám hubičku na čumák.

Tuleň se natáhl ke mně... A vlepil mi takového francouzáka, že mi až olízl mandle! Bylo to totálně fuj! Smrdělo mu z tlamy rybinou, že jsem mu málem vyvrhla obsah svého žaludku... A o to mu asi taky šlo, potvoře jedný :).

Takže poučení zní - nepusinkuj se s neznámým tuleněm! (ale fotku z toho mám úchvatnou - akorát ji má teď někde máma...)

I.


Děkujeme za vtipnou vzpomínku :).

No, aspoň vím, co nemám dělat, až potkám tuleně :).

A co Vy, ženy-in? Vzpomenete si na svou první pusu? Nebo na tu nejhezčí? Jak to bylo s pusinkama u Vás v rodině? A vzpomenete si na nějakou skutečně „nechutnou" pusu?

Napište nám o tom na redakce@zena-in.cz!

Reklama