Tělo bez oblin, které tam nutně nepatří, si přejeme snad všechny. Některé z nás se špíčky úspěšně bojují a jiné na cvičení a hubnutí nemají energii ani čas. A právě pro takové máme nyní řešení jménem kryolipolýza CoolTech. Ošetření je šetrné, bezbolestné, není po něm potřeba žádná rekonvalescence a hlavně... vážně funguje!

Možná vám to trochu zavání zázrakem, ale věřte, že zbytečně. Tvarování postavy pomocí zmražení tukových buněk už totiž ve světě vyzkoušely stovky žen a více než 94 % z nich byly dle dostupných klinických studií s výsledkem opravdu spokojeny. Nově toto ošetření nabízí také MEDICOM Clinic, síť klinik plastické chirurgie a estetické dermatologie v ČR. tuk

Tuková vrstva musí mít minimální tloušťku 10 mm, aby mohl být zákrok proveden.

Kryolipolýza CoolTech odstraňuje podkožní tuk neinvazivně, bezbolestně a k tělu velmi šetrně. Princip ošetření spočívá v přiložení aplikátoru, který nasaje podkožní tuk, poté cíleně zamrazí tukové buňky na – 8 °C (chlad nezasáhne žádnou jinou okolní tkáň). Mrazivá teplota pak postupně ničí tukové buňky, které se pozvolna rozpadají.

příprava

K nejčastěji ošetřovaným partiím patří břicho či stehna.

„K rozpadu tukových buněk dochází během následujících 6 až 8 týdnů od ošetření, kdy je přebytečný podkožní tuk vylučován ven z těla přirozeně pomocí lymfatického systému. Právě proto je ale zákrok pro organismus velmi šetrný a bezpečný,“ vysvětluje MUDr. Pavel Horyna, plastický chirurg MEDICOM Clinic.

břicho

Kůži při ošetření chrání speciální membrána.

Kdy se dostaví výsledek?

Prvního efektu si všimnete přibližně po dvou týdnech od ošetření, nejlepšího výsledku se však dočkáte asi měsíc až dva po něm. Pokud byste však chtěly zeštíhlit ve zvolené partii ještě výrazněji, než se vám to povedlo po jednom ošetření, nebo byste CoolTech rády vyzkoušely pro změnu na jinou oblast na těle, můžete si celou mrazivou terapii samozřejmě zopakovat i několikrát. Stejná partie se dá přístrojem ošetřit až třikrát po sobě, avšak ideálně s odstupem dvou měsíců mezi terapiemi. Políčíte-li si příště na jinou oblast na těle, čekání ale bude podstatně kratší. V takovém případě můžete na CoolTech znovu vyrazit už po dvou týdnech od předchozího ošetření. 

Co tomu říkáte? Vidina sexy figury do plavek je odteď pro mnohé z nás zase o poznání reálnější...

Medicom

Přečtěte si také:

Reklama