black

Říkali mu trochu ze srandy a trochu vážně kamarádi, když jim hrdě ukázal její fotku. Možná v tom byla i špetka závisti, protože většinu bělochů podvědomě přitahují čokoládové krasavice. A to ona byla. Nádherná, snědá, droboučká, s dlouhými vlnitými vlasy, plnými ňadry a malou pevnou prdelkou. Prostě  panenka  Naschva z Malediv. Tam se také seznámili, když byl (náš kamarád Čech žijící v Mnichově) s filmovým štábem natáčet dokument a ona mu dělala tlumočnici.

Vůbec se nedivím, že se do ní zamiloval na první pohled. A ona do něj. Vysoký, statný, pohledný a hlavně finančně zajištěný režisér byl pro ni vidinou lepší budoucnosti. Dostat se z početné chudé maledivské rodiny do západní Evropy je snem mnoha tamních dívek.

Začali spolu chodit. Ale to nebylo tak jednoduché:  Vzít ji na ulici kolem ramen nebo ji nedej bože políbit znamenalo totéž jako ji veřejně zneuctít.  A tím si vlastně zpečetil osud, neboť musel rodině slíbit, že si ji vezme za manželku.  Tehdy to bylo k oboustranné spokojenosti. On bude mít  vytouženou exotickou krasavici a rodina se zbaví jednoho krku. Přestoupil na jejich víru a byla svatba.

Vítězoslavně si Naschvu přivezl do Mnichova, koupil větší byt, a nosil ji na rukou. Ona začala studovat němčinu a užívat si jeho hmotných statků. Tu dovolená v Londýně, tu výlet do Paříže, tu Švýcarsko. Hadérky, botičky, kosmetika.

Jednou jsme s nimi byli na večeři v drahé restauraci. Naschvál si naporoučela předkrm, polévku, hlavní jídlo a desert. Pak se ve všem svými tenkými tmavými prstíky podloubala a nechala být.

Když ji přivezl do Prahy, kamarádi ji mlsně okukovali, ale zároveň si neodpustili  varovné dloubnutí, ať si tu holku sundanou z palmy nenechá přerůst přes hlavu.

Mávl nad tím rukou, neboť Naschvu nadevše miloval.

K vrcholu jeho štěstí chybělo už jenom miminko. To se Naschvě sice moc nechtělo, musela by slevit ze svého pohodlí, ale nebyla hloupá a věděla,  že přes dítě může svého muže ovládat ještě lépe.  Otěhotněla a povila mu čokoládové robátko. On byl na vrcholu blaha, staral se, koupal, přebaloval, v noci vstával a Naschva se povalovala a nehnula ani prstem.

Když jsme k nim přijeli na návštěvu, nebylo si přes binec kam sednout. Hory neumytého nádobí, nevypraného prádla, on uštvaný s dítětem v náručí, ona někde v trapu.

A tímto žánrovým obrázkem můj příběh končí, protože jsme ztratili kontakt.

Zprostředkovaně jsem se dozvěděla, že se nakonec rozvedli. Inu chlapi měli pravdu, přerostla mu přes hlavu.

Reklama