Zdravím všechny v Ženě-in

Díky mobilu a díky SMSce jsem opravdu štastná. Je to pravda, co budete číst, není to nic vymyšleného. Začalo to, když se sestra zbláznila do chatu, a mužu říct, že prochatovala i výplatu,,já byla zrovna v rozhodování vrátit se nebo se nevrátit do zahraničí pracovat, nebo zůstat a konečně si někoho najít. Prostě jsem sestře navrhla, když si pořád chatuje, ať mi někoho najde, normálně dohodí, že zkusím i tuto možnost seznámení. Druhý den přišla a řekla, tu máš číslo - zavolej!

Já se popravdě bála, tak jsem řekla, že nemám kredit. Za dva dny jsme jely do Prahy na výlet. Právě jsme, myslím v Kotvě, procházeli nějakou výstavu obrazů, když mi přišla SMS ve znění: Vaše karta byla nabita částkou 500.-Kč, poté přišla druhá: To je ode mě - zavolej... (ty sms mám schované dodnes, i když používám jiné číslo a jinou simku) Fakt jsem tomu nevěřila, tak jsem švýcu zatáhla na záchod a tam jí to řekla, ukázala a začly jsme se smát.

Pak jsme už pomalu kráčely na autobus směr Brno. Sotva jsme vyjely z autobusového nádraží, tak mně zvonil telefon. A mě polilo takové horko a tak se mi začaly třepat ruce, jako o život. Nakonec jsem to zvedla. Byl to ON.
Začali jsme si povídat, představil se jako Zdeněk a povídali jsem si celou cestu, až když jsem měla v Brně vystupovat, tak jsem se rozloučila s tím, že večer zas brnkne.

A zavolal. Bylo to hned po 20:00 hod a povídali jsem si celou noc. Nad ránem se loučil, že mu dochází kredit, že zavolá zas ráno, až si na benzince nabije další. A zavolal, tak jsem si protelefonovali a pro smskovali celý týden, ani nevím, kolik v tom nechal, domluvili jsme se, že po týdnu přijede.

Přijel. Když odjížděl, slíbil, že napíše :o) A já byla zamilovaná... Napsal za hodinu, když dojel domů, všechny jeho sms jsem si schovávala, a když se mi nevlezly do paměti mobilu, tak jsem si je přepisovala do deníčku. Psali jsme si další týden, pak přijel a už neodjel, i tak se to dá říct. Už jsme spolu zůstali každý den, každou minutu...

Jsem moc štastná, že tyhle vymoženosti jsou. Nevím, jak dlouho bych se seznamovala, jestli bych se vůbec odvážila.

Teď jsme spolu hooodně let, snad jen jednou jsme se trošku nepohodli, a hodinu jsem se spolu nebavili, ale déle jsme to nevydrželi. :o) A máme děti, a jsem opravdu moc ráda, ŽE TU MOJI  LÁSKU MÁM !!

Zdravím Vás :o))
pa renata.mi


Děkujeme za nádherný příběh...

redakce@zena-in.cz

Reklama