Bílá je sice letos na jaře IN, ale nevím, jak se u nás ujme, když jsme jí obklopeni až příliš dlouho. Tou bílou samozřejmě myslí naše čtenářka Boženečka sníh a ráda by už změnila trend na zelenou. Souhlasíme, že?

Hezký páteční den.
U nás je .ještě hromada sněhu, ani v nejmenším to nevypadá, že už je 14 dnů jaro.Tu bílou barvu už nemůžu ani vidět ani cítit, stýská se mi po té čerstvě svěže zelené, která k jaru patří. Co se týče jarní obuvi, mám to docela vyřešené. Vloni jsem si na jaře zlomila nohu, takže jsem chodila jednu nohu obutou v sádře, druhou v takové pevné pohorce, abych si ji také náhodou nezlomila.

Takže vloni jsem šla vlastně z kozaček rovnou do letní obuvi. Letos to vidím podobně. Nohy mám sice v pořádku, ale zato počasí je teda hóóódně divné.Takže si myslím, jarní obuvi moc neužiju a budu vytahovat z botníku rovnou obuv letní. Přitom takové to předjaří miluju. První nesmělé sluneční paprsky, všudypřítomný zpěv ptáků, vůně prvních jarních kytiček, svěžest první trávy a jarního vánku....Mám ráda ten dobrovolný „jarní striptýz“, kdy se všichni ochotně a rádi svlékají, odhazují v dál bundy, kabáty, šály, rukavice a vystavují své tělo nejen prvním jarním paprskům.

Tak doufejme, že se toho jara konečně dočkáme a já budu moci provětrat svůj šatník, botník, ale hlavně duši.

Krásný den, vaše Boženečka.

Milá Boženečko, po jaru už voláme všichni, možná i proto jsem dala dnešní téma, abychom si ho alespoň v představách přiblížili. Snad příští týden...

Text nebyl redakčně upraven

Co vy a jarní boty, milé ženy-in? Už se těšíte na jarní obutí? Vyhlížíte v obchodech, co byste si koupila? Jaké boty máte v plánu? Už jste si nějaké koupila? Vyrazila jste v nich? Které boty chybí ve vašem „botníku“ a ráda byste si je pořídila?

Nosíte spíš boty na podpatku, nebo nízké? Jste spíš pro obuv sportovní, nebo elegantní? Napište nám, pošlete nám třeba fotku bot, které jste si poslední dobou pořídila

Na vaše příspěvky textové i obrazové se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Na co se můžete těšit vy?

Kromě slevové poukázky na nákup bot nebo kabelky od CCC ještě krásnou barevnou myšku k počítači

cena

Reklama