Připojte se ke mně a zakažte TTT, aby se letos dívala na hokej. A pokud prohrajeme, víme, za kým a kam máme jet! Ačkoliv jindy ne, tentokrát její adresu zveřejníme ...


Tak bacha na mě. Mám vyzkoušeno, že kdykoliv jsem přítomna sledování zápasu, prohrajeme. A to i když jsem duchem nepřítomna.

Jakmile poodejdu, štěstěna obejme naše hráče. Z důvodů možného fiaska na letošním MS proto nesděluji adresu a změnila jsem telefonní číslo. Je to o mně známý fakt a nerada bych došla k úhoně.

Manžel doma sport preventivně nesleduje. Stejně ho nebaví mi pořád vysvětlovat pravidla, které po čurací pauze stejně zapomenu a nejsem schopna v opojení z výsledku zápasu vykřikovat urážlivá hesla na adresu národů, kterých si vážím například pro jejich bohatou historii, kulturu či významné osobnosti. A na tom nezmění nic ani fakt 6:0.

Jak už jsem v diskuzi naznačila, můj muž sleduje doma poctivě jen závody Formule 1. Koukám s ním. Sice nejsem schopna se vžít do pocitu jezdců, protože kdyby mne někdo nutil jet šedesátkrát dokola za vysoké rychlosti, blila bych jak na řetízáku. Ale za těch několik sezon jsem zvládla názvy stájí, jezdců, něco málo z pravidel a už vím, že safety car prostě nemůže vyhrát.

Ale bereme to každý po svém. Zatímco manžela zajímá pořadí, bodový zisk a pohár konstruktérů, mě neunikají přejetí mechanici v boxech, slzy Hamiltona, když tomu frackovi nabořili autíčko a nedojel si pro pohár nebo faux pas Muhamada Aliho, který měl jako guest star odmávat praporkem konec velké ceny a nějak nepoznal, kdy ten konec je.

Manžel je flegmatik, já stoik. Většinu informací o výsledcích jakéhokoliv mistrovství, závodu nebo her hodnotíme slovy:“ No co, stejně chleba levnější nebude.“

TTT

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.


Milá TTT, děkuji za vaši informaci o vašem propojení s výsledky české hokejové reprezentace a uděluji vám doživotní zákaz sledování jakéhokoliv našeho zápasu!

Tento zákaz je nezrušitelný a odvolání se nepřipouští.

Díky za informaci ohledně safety caru. Přestanu mu od příště fandit.

Dnes si povídáme na téma sledování sportovních přenosů. Historek s nimi spojených. O fandech, o událostech, o hrdosti.

Za příspěvek odměním jednu z vás plavkami v českých národních barvách. Naše redakční Klárka je prý nechce, neb prý trochu přibrala. Tak pište na:

redakce@zena-in.cz

plavky

 

Reklama