Dnes asi urazím všechny karmology, ale má představa o ní je asi jako u Earla Hickyho. No, znáte ten seriál Jmenuji se Earl? Tak takhle nějak to mám.

Tedy až na ty kotlety po prsa a dementního bratra.

Nemohu si pamatovat nic z minulého života, protože si nepamatuji ani, co jsem měla včera k obědu. Jako medium jsem úplně jalová. Znám lidi, co slyší duchy nebo mluví s anděly.

Já neslyším kolikrát ani rádio v hypermarketu . Co se týče jiných světů a minulých životů jsem dokonale zvukotěsná.

 Opravdu netuším, co si sebou nesu z minulých životů a vůbec nevím, jakou ekologickou zátěž způsobím svým dalším životům. Jestli tohle není poslední štace....Nebo se ta příští bude odehrávat v kožichu vesnického kocoura a já strávím většinu života lízáním si kulek v teple na seně. Pak mi to může být šumák.

Jenže když nevím odkud jedu a neovlivním, kde budu příště přesedat..... Asi mi nezbyde než si alespoň Karmu učesat v životě, v jehož kokpitu sedím, aby mi nechytl kerosen u zadku.  A na to zase dám.

Ono se to těžko vysvětluje, pokud chce mít člověk kliku z obou stran dveří pokoje a jiné než bílé hadry s předlouhými rukávy. Ale mám vyzkoušeno a ochmatáno, že karma funguje.Buď svině a karma tě zkosí. Přej jiným a bude dopřáno tobě.

Jenže někdy to dá zatroleně moc práce ji mít pěkně učesanou do drdůlku. Vidí všechno, je všude. Radši nebudu moc hubatá....dává o sobě vědět rozmanitými způsoby. Naposledy nechala oznámení o nedoplatku plynu počkat na nedoplatek za elektřinu a prskla mi je do schránky ten den, kdy si ve školce  řekli o platbu za plavání, pokladní mě natáhla o pade a ještě jsem stoupla na vycházce do h***a. Ne ne, o mrtvých a o karmě jen dobře.

Ale časy se mění. Zatím jsem se svou teorií a seriály zůstávala sama samotinká proti všem. Karma se na to už nemohla dívat a tak přesvědčila činy i mého manžela. Jestli mě karma nezklame, tak bude v příštím životě ženskou vdanou za náruživého muže a bude ho pořád pekelně bolet hlava:)

TTT

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.


Já si, Toro, myslím, že nade vší pochybnost si z minulých životů neseš úchvatný a originální smysl pro humor. Doufám, že se Ti karmicky nikam nezakutálí, protože lid potřebuje takové jedince. Směju se tady, takže dík za příjemnější ráno! Míša

Právě otázce karmy ve vašem vlastním životě, či životě vašich přátel, rodiny či známých je věnováno celé denní téma.

  • Věříte v karmu lidské podstaty?
  • Věříte, že nežijete svůj první život?
  • Pamatujete si něco z toho předešlého?
  • Jak jste vy sami na tom s vlastní karmou?
  • Kde myslíte, že onen zenit, kterého má lidská „duše“ dosáhnout a co je pak?

Pište na redakce@zena-in.cz

Reklama