Co na to říct, když zrovna dneska slavíme s manželem výročí seznámení.....

Já miluji staré vykopávky a bazarové kousky, snad proto ten věkový rozdíl mezi námi. On zase říká, že jsem poklad...jen vykopat.

Za ta léta jsme se stihli dobře poznat. Například mé jméno mu již nečiní potíže. To máme stejné. Horší je to s křestním. Já jeho jméno znám, i když na něj občas nemohu nějak přijít. Známjeho odpor k těstovinám i jméno jeho prvního křečka, strýčka z maminčiny strany i jméno první milenky, která po něm pro vzpomínku pojmenovala i své dítě. Jak mohu zapomenout, vždyť byla u nás minulý týden na kávě. K večeři byly těstoviny.  Dnes budou zapečené těstoviny. A zítra kolínka s rajskou..... Jana se jmenuje. Špagety s boloňskou omáčkou.

Stav manželský mění hodně. Předně se vám rozroste přízeň. A to především o tchánovce. Ale to je na samostatnou kapitolu. Podstatné je, že svatbu chápe snacha diametrálně odlišně než tchýně stejně jako všechno, co s ní souvisí nebo po ní následuje. Vdaným nemusím vysvětlovat, single nepochopí :)

Ptát se po smyslu manželství je pošetilé, protože odpovědí je na tisíc. Například manžel si myslí, že účelem takové taktiky je muže vykrmením zohyzdit a dezorientovat neustálým přemísťováním ponožek a čistého prádla. Takto zmatený muž je nejen závislý na své ženě, ale díky moučníkům a teplým večeřím se nepřilepí na žádnou, která by mu ty ponožky nechávala na jednom místě. Tomu nerozumím. Vždyť to s ním myslím tak dobře. Muhehe

Nechápu ani ty ženské teorie o přístavu bezpečí a jistoty. V tom případě jsem Bludný Holanďan.Nedávno jsem chcípala na gauči s teplotami a zmínila se o čaji. Řekl mi:" no, jestli jdeš do kuchyně, tak mi můžeš vzít tu bábovku, docela bych si dal."  Naoplátku vyprávím vtipy, když se na jeden nádech potápí k tkaničkám. Vždycky se vrátí nad hladinu brunátný a vypadá, že mu něco prasklo.

Manželství pro nás není přístavem, zbraní hromadného ničení ani úředním štemplem. Manželství je pro nás zamítnutá amnestie. Už víte, že to máte nadoživotí, tak se koukáte, jak si to conejvíc užít. Ne nadarmo je naším kultovním seriálem Ženatý se závazky. I kdybysme se zabili, tak z čisté lásky.

TTT

Text nebyl redakcí upraven.

Téma na dnešek: Můj názor na manželství

O manželství si dnes budeme povídat celý den. A nás zajímá váš názor.

  • Co si myslíte o manželství? Myslíte, že je nutné mít oficiálně potvrzený svazek, či je lepší žít tzv. na hromádce? Jaký význam má manželství pro vás osobně?
  • Jste vdaná?
  • Jaké jsou s manželstvím vaše zkušenosti?

Své příspěvky můžete posílat na adresu

redakce@zena-in.cz

Došlá psaní budeme v průběhu dneška zveřejňovat a autorku jednoho z nich na konci dne odměníme. Tentokrát se můžete těšit na knihu Tajemství análního sexu.

Reklama