Tak já vám řeknu, jak to u nás doma je... a nebo radši ne, napřed se zeptám muže.

To určitě!!

Muž je geneticky naprogramován k lovu, být silnější, zdatnější....bla bla bla. Znáte to jak Bůh stvořil muže, tomu se v ráji stýskalo a tak mu Bůh povídá: "Stvořím Ti  tedy druha, ale bude Tě to stát jednu nohu, jednu ruku , plíci a část jater." To se Adamovi zdálo jako příliš velká oběť a povídá:" A co by bylo za jedno žebro?"  Tak prý vznikla žena....

Jo, pánové, dobrý fór, ale já jsem naopak ráda, že vzal právě jen to jedno žebro a zbytek musel plácat znovu. Tak máme z muže co nejméně a nic nám nestojí v cestě stát se vůdcem.

Století patriarchátu utvrzovalo muže v jejich generálském snu. A tak jsme my, ženy ,měly možnost vypilovat taktiku. Oni na to ještě ti koulonoši nejsou připraveni, proto jsme zatím jen v roli šedé eminence. Ale fakt je ten že naše pozice je o to pevnější a zásadnější, oč jsou ramena a ego mužů větší. Ani Alexandr Veliký by nepokořil  kus světa kdyby před sebou nenesl štít. My se kryjeme štítem živým, mužským, protože občas potřebujeme přitulit, obejmout a popovídat si. A o to raději tulí, oč lěpší je jejich iluze ochránce, vůdce a ředitele zeměkoule. Moudrá žena ví, že na erekci má větší vliv hlazení ega než hlazení poklopce.....

Nedávno jsem četla, že muži si vybírají ženy po vzoru svých matek. Což mě ranilo....Podle téhle studie jsem a) despotická, arogantní  diktátorka nebo b) jsem milá, inteligentní, báječná se špatným názorem na maminku mého manžela. Kulový, velebnosti. Jsme Nero v sukních obě dvě. Manžel si jen dobře spočítal, že zabrání vpádu tchýně do naší domácnosti, což by mělo následky srovnatelné s tunguzským meteoritem, tím, že nechá vládnout mě:) Moudrý to muž.

Jednou za čas....když potřebuje trochu vzpružit, upgradeovat program muž a nabutovat znovu systém, mu nezapomenu zdůraznit, jak dobře nám vládne a jak báječná činí rozhodnutí, kterých by někdo jako my nebyl vůbec schopen.

Moudrá to žena:)

TTT

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Pište nám své příběhy a zkušenosti na redakce@zena-in.cz

předmět: Generál

Jeden z příspěvků odměním voňavou cenou. A když už tu máme takovéto téma, dám vám vybrat. Budete si přát dárek pro sebe či tchyni, nebo pro svého partnera, manžela, otce, syna?

Vyberte si...

Dámská svěží toaletní voda Windscape, nebo pánská vůně 60's mod.

vonavky

Reklama