cl.jpg
Foto: Profimedia

Brooklyn Beckham požádal svou vyvolenou o ruku už po pár měsících vztahu v roce 2020. Jejich relativně krátký vztah tehdy prověřila i covidová karanténa. Beckhamovi rodiče byli z rozhodnutí svého syna prý nadšení a plánování svatby mu posvětili. Po Brooklynově divočejším období měli radost, že se konečně zklidnil a usadil.

Víkendová svatba bude opravdu honosná a podle Elle by měla stát 3,9 milionů dolarů, což je v přepočtu přes 87 milionů korun a místem konání je podle všeho Nicolino rodinné sídlo v Palm Beach na Floridě. Obrovský objekt se rozkládá přímo u pláže.

Podle Elle se hovoří také o tom, že by se svatby mohli zúčastnit princ Harry a vévodkyně Meghan. Mezi potvrzenými hosty jsou zatím modelka Gigi Hadid nebo zpěvačka a herečka Nicole Richie.

Všechny milovnice módy budou jistě zajímat svatební šaty, které nevěsta oblékne. Budou od návrháře Piera Paola Piccioliho, který pracuje pro módní dům Valentino.

Obřad bude doplněný židovskými tradicemi, Nicolin otec je totiž židovského původu. V rozhovoru pro Vogue Brooklyn Beckham uvedl: „Jsem natěšený a mám na sobě jarmulku.“ Médii také proběhla zpráva, že týden před svatbou snoubenci podepsali předmanželskou smlouvu. Informoval o tom například Daily Mail.

Zdroje: Vogue, Daily Mail, Elle, Instagram