captain.jpg

Mnozí někdy snili o tom, že najdou truhlici s pokladem, jako tomu bývá ve filmech a pohádkách. A ten poklad může být jakýkoliv. Pro někoho by to bylo drahé kamení, zlato nebo nádherné perlové korále a šperky. Pro jiného třeba něco nehmotného. Ptaly jsme se, co byste si přály najít v takové tuhle vy. Zapojilo se vás mnoho a my jsme vybraly čtyři originální odpovědi, kterým pošleme truhlu plnou sladkostí od Captain Candy.


Výherkyněmi jsou:

Anabelle 
V  truhle bych chtěla najít 4 zlaté šupiny: První by mi umožnila létat, s druhou bych mohla vrátit čas asi o 20 let, třetí by uzdravovala nemocné a čtvrtá by mi umožnila být neviditelná. Ale to se mě nestane, protože já nenašla nikdy ani čtyřlístek.

bleblemcy
Něco takového vychytralého, co by nebylo jen na jedno použití. Nejlépe asi láhev s džinem. Tedy ne s alkoholem, ale s tím z arabských pohádek.

Siraellen
Přála bych si vylovit dar, díky kterému bych tu mohla být déle, abych mohla procestovat svět, učit se jazyky, ochutnávat nová jídla a třeba narodit se jako Francouzka které miluji.

bobubobulka
V truhle bych ráda našla poklady, které jsem jako asi šestiletá zakopala na zahradě pod strom v krabičce od kostek. Po čase jsem zapomněla pod kterým a i když jsem, i jako starší hledala a kopala, nikdy jsem své poklady nenašla a velmi mě mrzí, že se nikdy nedozvím, co vlastně za poklady jsem v tom útlém věku tak pečlivě ukryla.

GRATULUJEME!

Reklama