Zkuste to napravit čajem TRthriv Focus Tea. Tato novinka firmy Nu Skin obsahuje víc než jen čaj, ve složení najdete i guaranu – rostlinný zdroj kofeinu, který je skvělou alternativou k vašemu šálku kávy nebo oblíbenému energetickému nápoji. Pomůže vám nastartovat den, dobře se soustředit a lépe zvládat stres a shon.

Nejen pro milovníky kávy

63da7e19f10e7obrazek.jpg

TRthriv Focus Tea je instantní bylinný čaj, který dokonale funguje jako náhrada kávy. Ocení ho jak ti, kteří tento nápoj milují, tak je určený každému, kdo ho nemá rád. Pomáhá navíc chránit tkáně a buňky před oxidačním stresem díky čajovníku čínskému, který je obsažený jak ve výtažku ze zeleného čaje Matcha, tak z prvních lístků černého čaje nebo také ze zeleného čaje.
Nápoj obsahuje kofein z výtažku ze semen guarany, který pomáhá zlepšovat koncentraci a přispívá k lepší výkonnosti a tím zvyšuje bdělost. Nápoj je navíc ideální pro uživatele, kteří si hlídají kalorie, protože každá porce je nízkokalorická a neobsahuje cukry. Obsahuje pouze steviol-glykosidy – přírodní sladidla pocházející z rostliny stévie. Je vhodný pro vegetariány i vegany.  
 
Jak TRthriv Focus Tea užívat?

63da7e9260c0fblobid0.jpg

Smíchejte jednu čajovou lžičku prášku s 350 mililitry vody, která může být teplá i studená. Nenechte se zaskočit tím, že se prášek zcela nerozpustí. Nápoj je bohatý na rostlinné složky, které nejsou ve vodě zcela rozpustné. Ale částečky jsou natolik malé, že vám při pití nebudou vadit. 

Doporučená denní dávka jsou tři nápoje. TRthriv Focus Tea totiž obsahuje přibližně 100 miligramů kofeinu v jedné porci. Pro srovnání – dvě stě mililitrů filtrované kávy, tedy jeden šálek, obsahuje přibližně 90 miligramů a malý šálek espressa pouze 80 miligramů kofeinu.  

Nápoj by proto určitě neměli užívat lidé, kteří jsou citliví na kofein. Také byste neměli pít zároveň zelený čaj, kávu si dopřát můžete, jen pozor, abyste nepřekračovali maximální denní dávku kofeinu, která je 400 miligramů.


 
Další informace najdete na www.nuskin.com.
63da7e7c82f9fobrazek.jpg