623061b81e3e7cl.jpg
Foto: Shutterstock

Hlavním námětem snímku je skutečnost, že se spisovatelka úspěšných románů (Sandra Bullock), která skoro nevytáhne paty z bytu, ocitne uprostřed exotického dobrodružství. Společnost jí dělá sexy, ale trochu jednodušší Alan (Channing Tatum). A nebude chybět ani zarostlý dobrodruh CIA (Brad Pitt).

V traileru můžete vidět, že se hlavní hrdinka ocitne v divočině ve třpytivém fialovém overalu, který oblečení do přírody připomíná jen vzdáleně. Herečka při premiéře filmu ovšem pro Entertainment Online vyzdvihla schopnosti kostýmní návrhářky Marlene Stewart, která dokázala najít ten správný materiál. Overal byl totiž dostatečně jemný na nošení, ale zároveň dokázal vydržet akční sekvence v džungli.

„Kombinéza byla epická. A v podstatě je stále zapuštěná v částech mého těla. Ale to je v pořádku,“ zavtipkovala Sandra Bullock.

A dodala: „V každém filmu o džungli, který jsem viděla, byl vždycky khaki a neutrální šatník. Většinou nechcete vyčnívat, ale já jsem nadšená z toho, že tohle byl pravý opak. Je to skvělá barva a křičí o pozornost.“

Zmínila také, jak se jí natáčelo s Channingem Tatumem. Po covidové pandemii prý tak zoufale toužili po kontaktu, že by se bavili, i kdyby se nenáviděli. Nenávist mezi nimi ale rozhodně nebyla. Herečka uvedla, že si rozumí jako herci i přátelé a tvořili skvělý tým. Sandra Bullock měla ovšem problém při některých scénách udržet vážnou tvář, Channing je podle ní neuvěřitelně vtipný.

Zdroje: Entertainment Online, ČSFD, Youtube

Reklama