Kdyby Popelka dostala své tři kouzelné oříšky dnes, určitě by v nich nechyběla - vedle nádherných šatů - také kosmetika, která by podtrhla její originalitu a půvab, a pomohla tak okouzlit prince...
Zkuste se i vy na chvilku zasnít, zavřít oči a představit si krásný svět, v kterém vy jste ta nejkrásnější... A vše má svůj krásný lesk a třpyt... Čas, kdy můžete právě takto neopakovatelně zazářit, je totiž tady.

Třpytivá kolekce dekorativní kosmetiky Visions přináší v předvánočním období líčidla na slavnostní večírky a párty.
Mihotající se odlesky glitrů prozáří nekonečné noci nabité tancem a skvělou náladou.

Třpytky na tvář, tělo a třpytivé laky Visions jsou tu pro všechny, které chtějí oslnit.

Třpytky Visions
Třpytivý gel s velmi jemnými barevnými glitry a praktickým roll-on aplikátorem nádherně rozzáří celé tělo.
Po zaschnutí příjemně voňavé báze se pleť rozsvítí modrými, bronzovými a fialovými světélky. Nanášet je můžete na ramena, ruce, do dekoltu – kam se vám zachce a dokonce i na obličej – pozor však na poškození make-upu! Vynechejte oblast očí.
Cena: 195 Kč (v prosinci za zaváděcí cenu 135 Kč)

Třpytky na tvář a tělo
Sypké třpytky ve dvou odstínech – stříbrně fialkové a zlatě duhové - lze nanášet na tělo i obličej.
Nejprve aplikujte krém a na něj pak opatrně naneste třpytky. Zajímavě budou prozařovat obočí, vnější i vnitřní koutky očí, případně dekolt.
Odstraníte je jednoduše vodou.
Cena: 185 Kč (v prosinci za zaváděcí cenu 125 Kč)

Lak na nehty
Třpytivou kolekci Visions doplňují dva rychleschnoucí laky na nehty, jeden s teplými, jeden se studenými barvami třpytek.
Zajímavá je průsvitná gelová konzistence laků. Při dopadu světla vytvářejí třpytky zářivé odlesky. Cena: 95 Kč (v prosinci za zaváděcí cenu 65 Kč)

Diskotéková kabelka Visions
Celou kolekci doplňuje moderní blýskavá kabelka ve stříbrné barvě s úzkým popruhem na rameno. Vejde se do ní vše, co mladá dívka potřebuje na party.
Cena: 259 Kč (v prosinci za zaváděcí cenu 179 Kč)  

Více na www.oriflame.cz