yellow.jpgFoto: Shutterstock

Výrazné linky

Podívejte se na trendy očních linek ze 70. let a hned budete mít jasno v tom, co bude trendy během letošního léta. Výrazné oční linky budou opět vládnout a je jen na vás, jakou barvu zvolíte. Můžete sáhnout po černé klasice nebo svůj look oživit třeba tyrkysovou nebo výraznou oranžovou.

we.jpg

Voděodolné oční linky Colorful (Sephora, 139 Kč) / NYX Professional Makeup Epic Ink (Notino, 229 Kč) /
Alverde kajalová tužka na oči (dm drogerie, 49,90 Kč)

Barevné oční stíny

Nebojte se strávit letošní léto v barvách, kterým byste se za normálních okolností vyhnuly. Trendy bude výrazný oční make-up. Kromě výše zmíněných linek si můžete vyhrát také se stíny. Letos se budete moci opravdu vyřádit. Trendy budou výrazné jasné odstíny, jako je zelená, žlutá, oranžová nebo modrá, které podtrhnou vaše sebevědomí.

erewrwrewr.jpg

Paletka očních stínů Barry M Wildlife (Notino, 248 Kč)

Výrazné rty

Beauty ředitel ze společnosti Sephora David Razzano předpovídá, že v létě budou v kurzu také výrazné rty. V roce 2020 jste si od rtěnek díky rouškám docela odpočinuly, takže je na čase, abychom se k odvážným a výrazným rtům zase konečně vrátily. Výrazné rty dodají vašemu vzhledu šmrnc a rozjasní vaši pleť.

werwe.jpg

Rtěnka Le Phyto Roug (Sisley Paris, 1 120 Kč) / Maybelline rtěnka Color Sensational Ultimatte (dm drogerie, 169 Kč) /
Benecos rtěnka Marry me BIO (MilujuBIO, 151 Kč)

Zářící pleť

Ať už se rozhodnete strávit léto na slunci, nebo ve stínu, to záleží jen na vás. Každopádně zářivá pleť bude trendy i kdybyste si k ní dopomohly jen pomocí produktů, jako jsou bronzery a tvářenky.

waewf.jpg

Tekutý rozjasňovač na obličej i tělo Urban Decay (Sephora, 780 Kč) / Revolution rozjasňovač Reloaded (dm drogerie, 149 Kč) /
Rozjasňující tvářenka Sisley L’Orchidée Rose (Sisley Paris, 2 320 Kč)

Metalíza

Tohle léto bude mít jiskru. Třpytivé produkty se po dlouhém období matu zase dostávají na výsluní. Dramatický vzhled vašeho make-upu rozhodně vytvoříte třpytícími se produkty, ať už jde o oči, rty, tváře, nebo dokonce obočí.

efewe.jpg
Voděodolná tekutá rtěnka s metalickým finišem NYX (Notino, 186 Kč) / Oční stíny Colorful Shimmer, Glitter, Metal And Sequins (Sephora, 195 Kč) /
Oční linky Heavy Metal Glitter (Douglas, 465 Kč)

Zdroj: Savannah St. Jean, Ashley DeLeon, David Razzano, Nylon, Cosmopolitan, Femina
Foto: Se souhlasem Sephora, Notino, Barry M, dm drogerie, Maybelline New York, Sisley paris, Urban Decay

Reklama