Lepek zatěžuje náš organismus

5a4df8bc7fca3obrazek.pngOznačení lepek je odvozeno od slova „lepit“, a to je podle odborníků právě to, co lepek v našich střevech provádí. Střeva doslovně zalepí a ta pak nejsou schopna dostatečně trávit všechny živiny. Přichází zažívací potíže jako nadýmání, bolesti břicha, průjem nebo naopak také zácpa.

Laktózová intolerance je celosvětový problém

5a4df8aa817b6obrazek.pngProblémy s trávením mléčných produktů mají lidé na celém světě. Odhaduje se, že je to přes 60 % lidí. V případě ČR se trávicí problémy související s laktózovou intoleranci objevují u cca 20 % populace. Nepříjemnými projevy laktózové intolerance jsou především nevolnost, plynatost nebo bolesti hlavy či břicha. Většina z nás je zvyklá snídat např. jogurt, sýry nebo další mléčné produkty. Ty mají tendenci zahleňovat naše tělo a způsobovat nám zdravotní potíže, proto je potřeba laktózu obsaženou v mléce dobře strávit či se vyhýbat mléčným produktům, což je však docela omezující.

Více informací na naaleergie.cz

Máme pro vás připravené testování doplňků stravy LepekFit a Lactoplus – popis obou výrobků, jejich působení a benefity naleznete na této stránce - KLIKNĚTE ZDE.

Každý produkt vyzkouší 10 vybraných čtenářek.

Vyplňte naši anketu (KLIKNĚTE ZDE), podle které vybereme skupinu čtenářek, která se do testování zapojí.

Reklama