5f5b5d4aa36d5obrazek.png
Foto: Shutterstock

Nákladná svatba na zámku, kočár tažený čtyřspřežím běloušů, vypouštění holubic, šaty šité na míru a jako večerní překvapení pro sto padesát pozvaných hostů živá hudba v podání velmi známé kapely. Jana se ve svůj den oprávněně cítila jako královna. A vychutnávala si obdivné, a často i závistivé, pohledy přítomných žen. To ona má to štěstí, že ji Tomáš (37) požádal o ruku! Jenže veškerou její pýchu před měsícem spláchlo nahlédnutí do manželova soukromí na internetu.

Vypadávala na mě jedna milenka za druhou

„Nikdy bych se sama do lustrování Tomášových zpráv nepouštěla, ale asi tomu chtěl osud. Od rozdělané práce na počítači ho ten večer vytáhl kamarád, kterému odjel narychlo pomoct s nějakým průšvihem. Mně se nechtělo připravovat večeři jen pro sebe, a tak jsem si ji chtěla objednat. Sedla jsem tedy k otevřenému počítači v jeho pracovně a vyskočila na mě nějaká nahotina,“ popisuje Jana s tím, že pak už nedokázala svou zvědavost ukočírovat.

Rozklikla manželův facebookový účet a postupně odhalovala jednu nevěru za druhou. Podle zpráv nebylo pochyb o tom, že má hned několik milenek. „Bylo mi zle z toho, co si psali! Nešlo ale jen o nevinné flirty po síti. Domlouvali si konkrétní časy schůzek, v jeho pracovní době,“ svěřuje se s nálezem Jana, která chtěla svému muži nejdřív pěkně od plic říct, co si o něm myslí. A už se viděla, jak balí kufry. Pak ale vychladla ještě dřív, než se vrátil.

Raději mlčím, než mít ostudu

„Představila jsem si, jak by na mě koukali všichni ti, kdo mi Tomáše nepřáli a záviděli. Vysmáli by se mi, nebo mě měli za chudinku. Navíc bych se musela potupně vrátit k našim, do paneláku. Nic z toho nepřipadá v úvahu. Takže mlčím, dusím v sobě vztek a navenek dál hraju šťastnou novomanželku. A co jako? Nejsem jediná podváděná ženská. Však kolik chlapů má milenku? A ne každý to své manželce dokáže vynahradit tak, jako Tom mně,“ dodává Jana.

Čtěte také:

Reklama