Oblíbená nová řada sušenek značky Milka rozšířila své portfolio o další lahodnou novinku - Milka ChocoLilaStix. Sušenkové tyčinky obalené v pořádné porci té nejjemnější alpské čokolády jsou jako stvořeny pro všechny labužníky, kteří jsou hraví a zároveň si troufnou ochutnat něco nového. S dostatečnou zásobou této křupavé dobroty se už navíc nemusíte bát, že by vaše párty, dámský večírek, nebo třeba jen posezení s přáteli ztroskotalo na občerstvení. Uvidíte, že až tuto čokoládovou mňamku naservírujete svým kamarádům, zapráší se po ní rychlostí blesku. Tak neváhejte a troufněte si pozvat všechny mlsaly, které znáte. Jediné riziko, které hrozí, je, že se na tyčinky Milka vrhnete ještě dříve, než k vám návštěva stihne dorazit.

Sušenkové tyčinky Milka ChocoLilaStix obsahují 45 % čokolády z alpského mléka a tak žádného fanouška Milky opět zaručeně nezklamou. Navíc pěkně křupou a kombinace sladké sušenky v čokoládě jistě nadchne nejeden mlsný jazýček. Jsou ideálním občerstvením na každou správnou párty, ale je více než pravděpodobné, že je zkrátka občas sami schroupáte, ještě než hosté dorazí.

Milka ChocoLilaStix

milkaTroufněte si pozvat přátele na nové sušenky Milka ChocoLilaStix! Jsou ve tvaru tyčinek obalených v nejjemnější čokoládě z alpského mléka a budou ozdobou každé opravdové párty.

Doporučená cena: 39, 90 Kč