Svátek svatého Valentýna se rychle blíží a vy už si jistě lámete hlavu nad originálním dárkem, kterým své lásce jemně připomenete, že ji zkrátka milujete nejvíc na celém světě. Nezapomeňte však, že dárek nemusí být jen věcný, ale vaše drahá polovička určitě stejně tak (ne-li více) ocení i patřičně jemný čin. Troufněte si ji třeba pozvat na romantickou večeři, zajít s ní na nákupy nebo třeba jen umýt nádobí. A pokud patříte mezi nekonečné romantiky, ale i v případě, že s romantickými vyznáními raději příliš neplýtváte, troufněte si darovat milované osobě jako překvapení navíc sladké srdce I Love Milka plné pralinek z té nejjemnější alpské čokolády s lahodnou nugátovou náplní. Vybrat si můžete podle vkusu hned z pěti různých variant velikostí a designů. Když si navíc troufnete být nejzamilovanějším párem, Milka vám ve valentinské soutěži nadělí romantický pobyt v Paříži.

Nejjemnější vyznání beze slov

MilkaRádi byste pro svoji lásku udělali něco jemného? Den svatého Valentýna je jako stvořený k tomu, abyste svým blízkým řekli, jak je máte rádi. Uvidíte, že s lahodnými pralinkami I Love Milka zaručeně nešlápnete vedle a vaše polovička sladký dárek náležitě ocení. Navíc, pokud si nepotrpíte na dlouhé řeči, s pralinkami I Love Milka si troufnete dát svoji lásku najevo i beze slov.

Troufněte si na Paříž ve dvou!

Pro všechny zamilované si Milka navíc připravila velkou valentýnskou jemnosoutěž. Pokud si troufnete být tím nejzamilovanějším párem v celé České republice, budete si moci užít nádherný romantický pobyt v jednom z nejzamilovanějších evropských měst - v Paříži. Tak neváhejte a oba se zapojte do soutěže na Milka fanpage na Facebooku http://www.facebook.com/#!/Milka.cz.sk. Soutěž trvá od 23. ledna do 12. února 2012. Troufněte si vyhrát se svoji láskou Paříž!

VALENTÝNSKÉ PRALINKY MILKA

SRDCE PRO ROMANTICKÉ SNÍLKY

milkaI Love Milka Nut Nougat 150 g
Sladkému pokušení zabalenému do něžných růžových kvítků neodolá žádná romantická duše.
Doporučená cena: 119,90 Kč
(také ve variantě 42 g za 25,90 Kč)

SRDCE PRO VŠECHNY JEMNÉ DUŠE

milkaI Love Milka Nut Nougat 150 g
Lahodné pralinky v klasicky dekorované srdcové krabičce pro všechny, kteří jemností nešetří.
Doporučená cena: 119,90 Kč

SRDCE PRO ESTÉTY

milkaI Love Milka Nut Nougat 150 g
Jemné pralinky v srdcové krabičce ozdobené rozkvetlými alpskými kvítky potěší srdce každého, kdo si potrpí na styl a krásu.
Doporučená cena: 119,90 Kč

PRALINKY „JEN TAK“

milkaI Love Milka Nut Nougat 120 g
Zdá se vám krabička ve tvaru srdce příliš osobní? Zvolte klasický bonboniérový tvar. Radost z lahodných pralinek uděláte tak jako tak.

Doporučená cena: 59,90 Kč

Reklama