I takový kabát, který vypadá jako byste ho podědila po paní od kolotočů, může vypadat dobře. Stačí jen vědět, jak na to. Každý extravagantní oděv slaďte s naprosto obyčejnými kousky. Uvidíte, že pak váš outfit získá zcela jiný, vysoce módní šmrnc.

Myslíte si, že tepláková souprava je oděv jen na doma, výlet či sport? Omyl. Ve slušivě střižené barevné „teplákovce“ může udělat parádu i ve městě. Bez obav si ji můžete vzít na nákupy či kávu s kamarádkou. Je pravdou, že většina žen s tímto trendem nesympatizuje, ale je to škoda. Když se správně nakombinuje, vypadá skvěle. Pokud máte ráda pohodlí, ale klasické tepláky jsou na vás přeci jen moc, pořiďte si joggins neboli elegantnější verzi klasických domácích kalhot. Pro extravagatnější look si k nim obujte slušivé boty na podpatku.

Už několikátou módní sezónu můžete narazit na oversize oděvy. Právě v těch si libuje Rihanna. Taková bunda ve větším střihu dodá šmrnc i nudnému outfitu, na kterém není nic zajímavého. Velkou výhodou je, že skryje i drobné nedostatky, jako jsou malá prsa, vetší bříško či zadeček. Pokud se vám nechce utrácet peníze za nový kousek, klidně si vypůjčte nějaký svršek od vašeho přítele. Kdyby byl hodně volný, přepásejte jej šmrncovním páskem.Kožená bunda je módním evergreenem. Je to univerzální kousek, který se hodí opravdu ke všemu, bez jediné výjimky. A stejně, jak tomu bylo u fotky výše, můžete sáhnout po oversize střihu. Výhodou je, že i když přiberete pár kilo, stále vám bude sedět. Pro správný rebelský look sáhněte po klasicky střiženém tričku s potiskem a dobře padnoucích džínsech. Jestli patříte mezi ženy odvážné, oblečte si jejich originální alternativu, stejně jako Rihanna.

Reklama