trouba

Podlehněte trendu zdravého a chutného vaření s multifunkční troubou Whirlpool Jet Chef. Šikovné funkce, 6. smysl, vaření v páře a krásný design jsou hlavními přednostmi této hvězdy televizního vaření. Jejímu kouzlu podlehlo již tisíce zákazníků společnosti Whirlpool. V září se rodina Jet Chef rozroste o dalšího člena.   

Nová generace multifunkčních trub Jet Chef 2 přináší novou konstrukci a design. Multifunkční trouba JT 369 SL má vnitřní objem 31 litrů a průměr otočného talíře 36 cm. Tyto rozměry umožňují pohodlné vaření pro celou rodinu. Jednoduchost manipulace s nádobím zvyšují výklopná dvířka s nosností 20 kg. Pro pohodlné ovládání je Jet Chef vybavena LCD displejem a přehlednou volbou funkcí pomocí tlačítek na předním panelu. Novinkou je multifunkční trouba JT 379 IX ve zbrusu novém nerezovém provedení, které jí dokonale padne. 

trouba 

Inteligentní 6. smysl díky čidlům vlhkosti a teploty upraví průběh vaření, aby bylo dosaženo toho pravého výsledku. Jednou z nejoblíbenějších funkcí je 6th sense steam, tedy vaření v páře. Jedná se o nejmodernější způsob zdravého vaření, které zachovává výživné látky v potravinách. Ve speciální nádobě dodávané s troubou není problém připravit téměř cokoliv.

trouba

Další speciální nádoba je dodávána k funkci Crisp. Tato funkce zajistí upečení dokřupava jako při běžném pečení, ale za mnohem kratší dobu. Rovnoměrné pečení zajistí technologie horkého vzduchu Jet Stream, která díky ventilátoru a čtyřem otvorům na zadní stěně vhání vzduch rovnoměrně a zaručuje stejné propečení jídla.

cc Rybí filety

  • 500 g rybích filetů (i rozmražených)
  • 1 špetka soli
  • 50 ml suchého bílého vína
  • 1 dl 18% smetany ke šlehání
  • Petrželka

Filety omyjte a rovnoměrně je rozložte do větší nádoby určené pro vaření v páře. Posolte je a přelijte vínem. Zakryjte a vařte 6–9 minut. V polovině pečení přidejte smetanu, filety obraťte a pokračujte v pečení. Ozdobte nasekanou petrželkou.

Pro zpestření si můžete připravit omáčku z oloupaných, nakrájených rajčat, sardelí, oliv a petrželky.

cc Kokosové sněhové pusinky

  • 2 vaječné bílky
  • 80 g moučkového cukru
  • 1–2 kapky vanilkové esence nebo 2 lžičky vanilkového cukru
  • 1–2 kapky mandlové esence
  • 100 g sušeného kokosu

Ušlehejte dotuha vaječné bílky, po malém množství vmíchejte cukr a esence. Do směsi na pusinky přidejte kokos. Na plech vyložený papírem na pečení nebo jemným papírem rozmístěte vrchovaté lžičky směsi. Troubu předehřejte na 125 °C

Pusinky pečte s oběhem vzduchu po dobu 35–40 minut. Otevřete dvířka trouby a pusinky nechte v troubě vychladnout.

Reklama