1. Postava „obrácený trojúhelník“ – zaměřte se na kalhotky
5cd18cfc67321obrazek.png
Vlastníte-li širší ramena, než jsou vaše boky a máte-li užší pas, spadáte do měřítek typu postavy, které se říká „obrácený trojúhelník”. Ve vašem případě to, co poutá veškerou pozornost, jsou vaše široká ramena. Pozornost na jinou, a to velmi atraktivní část vašeho těla můžete jednoduše odlákat tak, že si pořídíte pestrý spodní díl plavek. Kromě pestrosti se u spodního dílu nebojte ani různého řasení a vrstvení, sedět vám budou snad všechny typy kalhotek – vysoce vykrojené, které jsou jedním z trendů letošního léta, „bokovky”, nohavičkové kalhotky nebo klidně i kraťasové plavky.

2. Postava „trojúhelník“ – zachrání vás zajímavá podprsenka
5cd18d435767dobrazek.png
Opakem předchozího typu je postava ve tvaru trojúhelníku – tedy široké boky a úzká ramena. Ani tady nemusíte rozhodně „házet flintu do žita” a skrývat své tělo před sluncem. Dopřejte si „rozlet” při výběru vrchního dílu plavek a pořiďte si podprsenku, kterou vám celá pláž bude závidět! Výrazné barvy, vzory nebo střih vrchního dílu odpoutá pozornost okolí od vašich širších boků natolik, že se možná až budete divit. Využijte široké nabídky vrstvených podprsenek, těch vázaných za krkem nebo třeba okázalých vzorů s velkými květinami. Vás plavkový outfit pak dovedete k dokonalosti nenápadnými, jednobarevnými kalhotkami. 
 
3. Postava „jablko“ – tankini, parea i šaty vám dodají sebevědomí
5cd18d8713a78obrazek.png
Pokud od puberty trpíte komplexy, že vaše postava rozhodně není vhodná k vystavování na slunci ve sporém oblečení, jste na velkém omylu, protože na slunci je pro každého místa dost! I s postavou typu „jablko” můžete u vody doslova zazářit. Jen je potřeba držet se osvědčených triků. Úzké boky a ramena a naopak široký hrudník, „neviditelný” pas a větší bříško sice dokážou sebevědomím leckteré ženy nepěkně zamávat, ale vhodné maskování nedostatků existuje i pro vás. A možností máte dokonce hned několik! Od klasických jednodílných vysoce vykrojených plavek, které postavu opticky zúží a prodlouží, přes dvoudílné tankini (plavky s tílkem místo klasické podprsenky) nebo monokini (jednodílné plavky s různě odvážným sexy vykrojením na bocích). Vyzkoušet můžete i nejrůznější další plážové doplňky k plavkám, jako jsou parea, tuniky, sukně a šaty – čím pestřejší a zajímavější vzory, tím lépe, navíc se na pláži můžete každý den blýsknout v novém modelu!
 
4. Postava „přesýpací hodiny“ – odvaze se meze nekladou
5cd19980028eaobrazek.png
Máte štěstí, protože disponujete pravděpodobně ideálem ženské postavy! Pokud tedy máte souměrná ramena i boky, nebojte se své dokonalé křivky ještě více zdůraznit! Za hvězdu budete i bez ohledu na aktuální trendy. Vyzkoušet můžete klasické trojúhelníčkové bikini, pestré kalhotky, ale i varianty vršků bez ramínek. Vlastníte-li větší poprsí, můžete jej ještě vyzdvihnout pomocí plavek „bardotek”, jejichž dokulata tvarovaná podprsenka jim dodá ještě větší neodolatelnost.

5. Atletická neboli „chlapecká” postava – tvarujte!
5cd199ce5fc60obrazek.png
Sice vás netrápí kila navíc ani nedostatek svalové hmoty, nicméně jste byly ochuzené o typicky ženské křivky? Ani vy si před létem nemusíte zoufat. Plavek pro štíhlé ženské postavy bez výrazných ňader i boků existuje celá řada. Pořiďte si co nejvíce ženské střihy, které vám dodají tam, kam vaše přirozené dispozice nedosáhly. Nízké kalhotky se šněrováním na bocích, vykrojené bikini, jednodílné plavky s výrazným propracováním v pase. Všechny takové vám budou slušet, ale bránit se nemusíte ani jiným. Zdůraznit ženskost vám pomohou i zajímavé kombinace vzorů nebo plavky s klasicky tvarovanou podprsenkou.

Reklama