Školní rok utekl jako voda a vy byste chtěli se svými ratolestmi odstartovat letní prázdniny skutečným adrenalinovým zážitkem? Bobová dráha na Proseku nepodporuje pouze premianty, letos se poprvé v historii rozhodli věnovat jízdy zdarma i méně úspěšným studentům.

foto 1

Trojka na vysvědčení nemusí ještě nutně znamenat pro školáka tragédii. „Tento rok jsme si připravili u nás na Bobovce speciální akci tři za tři, tedy tři jízdy za trojku na vysvědčení. Přišlo nám líto, že vlastně jedničkáři dostávají odměny skoro od všech a na trojkaře se tak trochu zapomíná. Nechceme děti motivovat ke špatným známkám. Spíš je to tak, že je chceme povzbudit, protože i nějaká ta trojka občas prostě padne, “konstatuje s úsměvem Michal Sadil, provozní ředitel Bobové dráhy s tím, že tuto nabídku lze využít pouze v den vysvědčení - tedy  26. 6. od 10:00 do 22:00.

Speciálním akcím na Bobovce není konec!
Pokud patříte mezi vášnivé bobisty, připravili si pro vás praktickou klubovou kartu, která vám umožní využívat různých slev na bobové dráze i v jejich restauraci.

Jak to funguje?
Za přihlášení do klubu přátel Bobové dráhy dostanete společně s klubovou kartou jednu jízdu a kávu nebo malou točenou limonádu zdarma. Další výhodou je pizza z jídelního lístku restaurace pouze za 75 Kč. Nabídka na akční pizzu platí od pondělí do pátku v době od 11:00 do 15:00. Stačí pouze vyplnit přihlašovací formulář na: http://www.restaurace-bobovka.cz/cs/200-klub-bobovky.html po vyplnění vám přijde automatické potvrzení s instrukcemi.

Aktuální nabídku členských výhod můžete sledovat na stránkách klubu a na webových stránkách  http://www.bobovadraha.cz/

2

O Bobové dráze:
Bobová dráha s celoročním provozem byla otevřena 15. června 2003. Dráha je dlouhá téměř 800 metrů, celkové převýšení je 50 metrů a maximální rychlost téměř 60 km za hodinu. Kromě délkových a rychlostních parametrů je zajímavý i profil trati, který obsahuje 720stupňové zatáčky a nejednu další vychytávku (osmičku, „hup“ a další). Dráha je naprosto bezpečná a bez doprovodu rodičů na ni mohou jezdit děti od 8 let. Mladší bobisté se mohou svézt spolu s rodiči na jednom bobu. Dráha je otevřena každý den od 10 do 22 hodin.

Zdroj: tisková zpráva

Reklama