Další oblíbené a neoblíbené písničky mi poslaly čtenářky Heligona, Lenagirl a Verusa... zavzpomínejte na Petra Muka a zanadávejte si na Evu a Vaška či Lady Gaga!


Hezký den,

oblíbených písniček mám hodně, ale vybrala jsem. Nemůžu říct, proč přesně jsem vybrala právě tuhle, ale zkuste poslechnout a uvidíte :-)

Shall We Have A Baby

A ta co mě nejvíc irituje je tato:

Bad Romance

Paní Gagu nemám ráda celkově, ale tento song je pro mě suverénně nejhorší. Neskutečně mě tahá za uši a nabíhá mi z toho žíla.

Heligona

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Hlasujte o těchto písničkách!


Ahoj!

Tak i já posílám dvě písničky :

1. kterou mám ráda , mám ráda Petrovo písničky všechny ale tuhle mám nejraději... Neusínej...

2. nemám ráda tuto písničku od Evy Pilarové a vlastně nemám ráda od ní žádné ale tahle je snad nejhorší... Turecký pochod...

Přeji příjemný poslech!
Lenagirl

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Hlasujte o těchto písničkách!

 

Dobrý den,

momentálně se mi strašně moc líbí písnička od Alexandra Rybaka - Fairytale.

Líbí se mi jeho hlas a jak pěkně hraje na housle. Shodou okolností jsem nedávno, viděla dětské představení,kde děti tančily na tuto písničku. Bylo to moc hezké a strhující.

A písen,která se mi moc nelíbí je od Evy a Vaška - Bílá orchidej bohužel tuto písen,když slyším přepínám televizi-i když má celkem hezký text,ty tony mě bodaj do uší xDDDD

Hezký den přeje čtenářka,
Verusa

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Hlasujte o těchto písničkách!

Téma dne: Nejkrásnější a nejodpornější písnička

Posílejte mi na redakční e-mail odkazy na písničky, které najdete na serveru YouTube. Náš systém bohužel neumožňuje vkládat jiná videa, tedy posílejte odkazy opravdu směřující pouze na YouTube.

Co konkrétně chci?

Od každé z vás pouze a přesně dva odkazy. Rozhodněte se vnitřně a pošlete mi...

  • ... písničku, kterou milujete.
  • ... písničku, kterou nesnášíte.

Ke každé z nich, pokud to má nějaký důvod, mi ten důvod napište. Ale samozřejmě ho psát nemusíte, protože oblíbenost skladby je povětšinou věc pocitová.

Mám tu pro vás připravené lákavé ceny! Jednu z aktivních účastnic v písničkovém denním tématu odměním poukázkou na ubytování v libereckém HOTELU**** BABYLON pro dvě osoby a volný vstup do AQUAPARKU, LUNAPARKU a iQPARKU, cena této dárkové vstupenky je 2990 korun! Ubytování lze využít kdykoli v průběhu června. Pro další dvě čtenářky tu mám přichystaná dévédéčka s filmy Tanec v temnotách a S milenkou mé matky!

Své písničky posílejte dnes (3. 6. 2010) maximálně do 15.00 hodin! Stejné písničky, které už dnes v magazínu vyšly, nebudou zveřejněny.

Reklama