Rex 3xAction přináší inovativní složení a novou exotickou vůni

Všichni víme, že udržet oblečení celé rodiny čisté a svěže vypadající, jak bychom si přáli, je občas velmi těžké. S pomocí nyní přichází značka Rex společnosti Henkel, která již několik let nabízí cenově dostupné prací prostředky. Nový Rex 3xAction přináší trojité řešení všech problémů - zaprvé, díky vysoce účinnému složení odstraňuje odolné skvrny, a to i pří nízkých teplotách, zadruhé uchovává jak zářivou bělost, tak i jasné barvy, a zatřetí působí kolem moderních vláken jako ochranný štít, takže nové nečistoty k látce tolik nepřilnou, a tudíž jdou snáze odstranit.

REX

Inovativní složení

Nový Rex 3xAction díky svému složení skvěle funguje již při 30 ºC, aniž by tím utrpěla jeho trojí účinnost. Lze s ním tedy účinně prát již při nízkých teplotách, což vám ve finále šetří energii i peníze. Navíc inovativní složení nového Rexu 3xAction vytváří kolem moderních vláken (polyester, směs bavlny a polyesteru) ochrannou vrstvu, která funguje jako štít proti skvrnám. Mastnota, kosmetika nebo omáčka na špagety tak nemají šanci k těmto látkám přilnout, a prádlo je tedy možné snáze vyprat. Zároveň vzniklý elektrostatický účinek brání během praní opětovnému usazování uvolněných nečistot na látce, čímž dochází ke zvýšení bělícího účinku a zamezení šednutí barev.

Výběr z několika inspirujících vůní

Kromě toho, že oblečení bude po použití pracího prostředku Rex 3xAction perfektně čisté a zářivě bílé, bude i krásně vonět. Vybírat je možné ze čtyř variant: omamné vůně bílých růží White Rose, příjemného aroma mandlového mléka Almond Milk, exkluzivní květinové vůně vzdálených japonských zahrad Japanese Garden a nové exotické vůně Amazonia Freshness.

Nový Rex 3xAction Amazonia Freshness přináší inspirující nádech deštného pralesa. Díky této nové svěží vůni si během praní můžete dopřát dotyk exotické Amazonie - krajiny čistoty, svěží vody, jednoho z největších přírodních zdrojů s největší rostlinnou a zvířecí rozmanitostí.

Nový Rex 3xAction bude v obchodech k dostání jako součást nejprodávanější řady výrobků Rex od poloviny března 2012. K dispozici budou varianty: 20dávková za DMOC 129 Kč, 40dávková za DMOC 239 Kč a 60dávková za DMOC 289 Kč. Rex 3xAction nabídne trojí řešení pro dokonale čisté prádlo beze skvrn, a to za cenu, kterou si může dovolit každá rodina. Každodenní bitva s odolnými skvrnami tak bude hračka.

Reklama