V jedné z největších jihoamerických zemí se mladé dívce podařila nevšední kuriozita. Jakožto sedmnáctileté se jí narodila už podruhé trojčata. Promiskuitní Pamela se dnes těší velké popularitě v místních denících, i když se na její účet diskutuje především o sexuální morálce argentinské mládeže. První dítě měla vesničanka z Córdoby už ve čtrnácti letech a rok nato následovala první trojčata.

Státní sociální systém se o mladou matku postaral ukázkově, naši zákonodárci by se mohli inspirovat. Úřady jí pořídily půdu a postavily dům už po prvním z trojnásobných porodů. Příjemné, že? Nicméně Pamelina pologramotná matka, zastávající funkci uklízečky ve škole, se nechala slyšet, že když její dcera porodí další děti, tak budou od vlády očekávat ještě větší podporu. Že by argentinská státní pokladna ušetřila, kdyby úředníci Pamele vysvětlili, na co je kondom?

 Zdroj: BBC

Dvakrát trojčata, celkem sedm dětí – je to normální? Měl by se náš sociální systém také tak pěkně starat o matky samoživitelky? Kdo z vás byl v Argentině?

 

Reklama