Já jsem si oblíbila suchý anglický humor.
Proto sbírám anekdoty o lordech. Pár si jich dovoluji zaslat, snad pobaví i ostatní.

1. Dva lordi chytají ryby. Najednou zabere jednomu z nich nějaká veliká. Po půl hodině námahy vytáhne do lodi krásnou mořskou pannu. Zbaví ji udice, dlouho si ji prohlíží a pak ji hodí do vody zpět. "Proč?" ptá se druhý lord. "Jak?!" odvětí první.

2. Lordu Vincentovi přinesla po svatební noci lady Cecil snídani, kterou na jeho počest sama připravila. Lord Vincent snědl šunku s vejci a popíjí s přemítavým výrazem v tváři čaj: "Hm... Ehm... čaj také pořádně neumí".
3. Lord Charles hraje se svými přáteli golf na hřišti vedle hřbitova. Zvedne hůl k úderu, když zazní smuteční pochod a ke hřbitovu kráčí pohřební průvod. Lord setrvá v úhozové pozici, a teprve až průvod zajde za bránu hřbitova, odpálí míček. Jeden ze spoluhráčů praví: "Jaká to úcta k neznámému mrtvému". Lord Charles na to: "Proč neznámému? Byla mi čtyřicet let dobrou ženou".

4. Lord Charles telefonuje redakci místního časopisu: "Pane redaktore, jsem strašně rozhořčen na váš časopis. Uveřejnil zprávu, že jsem zemřel". "Ano - a odkud voláte?"

5. Lord Douglas omdlel. Stařičký sluha Jean jej křísí: "Lorde Douglasi, vzpamatujte se, lorde Douglasi!
Vaše lordstvo, račte opět přijít k vašemu lordstvu!"

Den plný smíchu a humoru přeje
Januše.

Milá Januše,
vtipy o lordech také miluji...
Číslo 4 se mi obzvlášť líbí
Pošlete klidně ještě něco....
Reklama