purina

Máme pro vás skvělý způsob, jak zlepšit zdraví a zvýšit energii vaší kočce. Od 1. ledna během celého roku 2010 můžete vyzkoušet třítýdenní test krmiva Purina ONE, po jehož absolvování se s vaší kočkou stanou pozitivní změny. Objevíte zvýšení elánu a radosti ze života, bezvadné trávení a krásně lesklou a hustou srst.
Nepotřebujete udělat nic jiného než tři následující kroky.

Krok první

Na stránkách www.purina-one.cz vyplňte Zdravotní dotazník a vypočítejte si skóre před zahájením testování. Během 7-10 dnů převeďte stravu kočky pouze na Purina ONE.

Krok druhý

Krmte vaši kočku výhradně krmivem Purina ONE a sledujte její zlepšující se stav.

Krok třetí

Po ukončení tří týdenního testu se vraťte ke zdravotnímu dotazníku kočky a vypočítejte její nové skóre po testu. Srovnejte oba dva výsledky způsobené novým krmením. Nebudete-li spokojeni firma Purina ONE vám vrátí peníze.

Co by se mělo změnit

  • První den: Skutečný požitek z jídla.

purinaBudete pozorovat, jaký požitek má vaše kočka z jídla. Bude si vychutnávat každé sousto jako na královské hostině

  • První týden: Energie a elán

Po týdnu se vaší kočce zvýší energie a chuť do života, její tělo začne pracovat na dosažení ideální kondice váhy, srdeční činnosti i trávení.

  • Druhý týden: Menší a pevnější stolice

Toto je viditelný efekt zdravého trávení a toho, že tělo kočky dobře absorbuje všechny vitaminy a minerály.

  • Třetí týden: Lesklá srst a zářivé oči

Zdravé zvíře poznáte podle krásně husté a lesklé srsti a jasného pohledu očí, a to teď vaše kočka má. Krmivo zároveň působí i proti bakteriím a infekcím kůže a je bohaté na mastné kyseliny Omega 3 a 6.

Více informací získáte na stránkách www.purina-one.cz

purina

Reklama