Balíček ageLOC® Galvanic Body Trio obsahuje nový galvanický přístroj ageLOC® Galvanic Body Spa – jeho působením se do pokožky dostává desetkrát více účinných látek z kosmetický přípravků než při běžném použití – a dva vylepšené produkty péče o tělo.  Body Shaping Gel pomáhá redukovat tukové polštáře a celulitidu a Dermatic Effects ji dělá hladší a pevnější. Při pravidelném používání ageLOC® Galvanic Body Tria se viditelný efekt dostaví už po osmi týdnech.
5adda33ccb1aaobrazek.png

Jak funguje galvanický přístroj?

5adda34f6b658obrazek.pngJe rozdíl, pokud krém či gel na pokožku pouze rozetřete, nebo místo ještě ošetříte galvanickým proudem. Výzkumy ukazují, že díky němu se do pokožky dostane až desetkrát  více účinných látek, které zde působí po dobu až 24 hodin. Přistroj ageLOC® má vodivý povrch, který napomáhá stimulaci pokožky, čímž zlepšuje její prokrvení a čištění a viditelně tak snižuje známky stárnutí pleti. Jistě oceníte i vylepšenou ergonomii zařízení, které je navrženo tak, aby se lépe přizpůsobilo konturám těla.

Proti tukovým polštářům

5adda3749de52obrazek.pngV balení ageLOC® Galvanic Body Trio najdete také Body Shaping Gel. Obsahuje látku Laminaria Digitata, která pomáhá podpořit odbourávání tuků. Stejně tak u výtažku z kakaovníku pravého Teobrominu bylo prokázáno, že tlumí činnost jistého enzymu, který se nachází v tukových buňkách, a tím aktivuje odbourávání kožního tuku. Díky tomu jsou problematické partie lidského těla bez tukových polštářků a celulitidy. Pevná kůže vypadá mladistvěji. Kromě toho ji gel spolu s galvanickým přístrojem čistí a prokrvuje.
Tento gel se doporučuje používat třikrát v týdnu na partiích, jejichž vzhled chete zlepšit - tedy na stehnech, pažích, hýždích nebo spodní straně břicha.

Pro každodenní používání

Pro rychlejší účinek se doporučuje každé ráno a večer používat třetí z přípravků, který balíček obsahuje, a to ageLOC® Dermatic Effects. Obsahuje výtažek z Hibiscus abelmoschus bohatý na rostlinné lipidy, který pomáhá omezovat volné radikály. Výtažek z medu – přírodní alfa hydroxy kyselina - zase pokožku vyhlazuje a kyselina hyaluronová pomáhá udržovat optimální hladinu hydratace.

Tento přípravek používejte každé ráno a večer, abyste pomohli vyhladit tukové polštáře a celulitidy, nastartovali buněčnou obnovu a zpevnili problematické partie. 

Reklama