Další z našich březnových soutěží je tady! Dnes je třináctého, a tak jsme ji nazvali Třináctková soutěž. A můžete v ní získat i 13 bodů navíc.

Opět budete soutěžit o skvělou cenu - tentokrát je ve hře nová nádherně vonící toaletní voda Burberry Body Tender. Vyhraje ji ta z vás, která splní podmínky soutěže a bude mít štěstí při losování.

paf

Soutěž odstartovala právě teď, přesně v 8 hodin ráno. A skončí zítra, tedy ve čtvrtek 14. března v 7 hodin ráno. Informace jsou také ZDE.

Podmínky soutěže

  • V každém případě musíte být nejdříve přihlášená, abyste mohla soutěžit.
  • Soutěž je bodovací, vaším úkolem tedy bude získávat body za přečtení článků, konkrétně všech článků a novinek v dnešním aktuálním vydání. To znamená, že za přečtení každého aktuálního článku či novinky získáte body. A kolik? 13 bodů. (Musíte tedy přečíst všechny dnešní články a novinky.)
  • Navíc jako prémii můžete získat 13 bodů za vyplnění ankety v této novince.

Celkový počet bodů

Kolik dnes celkem vyjde článků (a tedy kolik získáte bodů), je jasné už teď. Ale zatím nevíme, kolik vyjde během dneška novinek. Tudíž se celkový počet bodů, který musíte získat, dozvíte až po vydání poslední novinky, tj. dnes po 16. hodině.

Nezapomeňte! Ke splnění podmínek dnešní soutěže stačí, když se přihlásíte a přečtete si všechny aktuální články v sekci Dnešní vydání 13. 3. a také všechny novinky během dne 13. 3.

Ve čtvrtek 14. 3. ve 12.00 hodin (v rámci vyhlášení jedné z dalších soutěží) se dozvíte, která soutěžící čtenářka parfém získala!

RŮZNÉ SOUTĚŽE O TAKTO ZAJÍMAVÉ CENY PRO VÁS V BŘEZNU CHYSTÁME NA KAŽDÝ DEN!

Reklama