Nezvládnete začít a vydržet samy? Zkuste to s námi! Možná právě vy vyhrajete tříměsíční trénink s trenérem a dietní stravu zdarma k tomu! My už na Vás dohlídneme! :-)

Koho jsme vybrali?

Na základě vašich odpovědí v prvním kole soutěže jsme vybrali řadu z vás, kterým dorazil e-mail s dotazníkem. Pokud se nám budou odpovědi a fotografie líbit, pozveme si vás do redakce, a pak už chybí ke konečnému rozhodnutí jen krůček!

Jak často?

Jedna z vás bude trénovat dvakrát týdně, druhá čtyřikrát týdně. Jednak budete mít možnost sledovat reakce na různou intenzitu cvičení a odlišné výsledky - a pak také budete moct aspoň jedna dojíždět i ze vzdálenějšího místa.
Vybrané výherkyně budou muset písemně potvrdit, že dodrží program celé tři měsíce (samozřejmě pokud neonemocní) a nebudou mlsat nic okolo dodávané stravy. Tím by se efekt cvičení samozřejmě dost značně snížil.

Reportáže

Z cvičení budeme průběžně přinášet zprávy, fotografie a rozhovory se čtenářkami. Můžete tak začít trénovat paralelně s nimi a konfrontovat jejich pocity s těmi Vašimi. Zařídíme také on-line rozhovor, abyste se čtenářek mohly samy na cokoli ke cvičení a stravě zeptat.

S tréninkem bychom měli začít po polovině dubna. Připravte si tedy něco pohodlného na cvičení a můžete začít s námi! Tři měsíce cvičení vás přesvědčí a investice do sebe se vyplatí, protože už vám zůstane. A to jak vám, které vyhrajete, tak i ostatním, které vydrží cvičit s námi na dálku!

Držíme vám palce!