Mladý manželský pár z města Šenžen zjistil, že vyhazovat peníze nemusí být jen slovní obrat - jejich tříletá dcerka vyhodila veškeré rodinné úspory z okna jejich bytu v 17. patře.

 

Holčička vyhodila rodinné peníze, v přepočtu 22 tisíc korun, z okna, zatímco její rodiče spali. Když jsem se probudila, neležela dcera vedle mne, zato moje kabelka byla otevřená na posteli a svazek peněz pryč, říká nešťastná paní Huangová. Když se dcerky okamžitě zeptala, co se s penězi stalo, ta tvrdila, že neví.


Hledala jsem peníze všude, ale marně, říká zdrcená matka. Až jsem si všimla dvou bankovek na parapetu a dalších dvou na rámu okna v poschodí pod námi.

Majitel restaurace v přízemí budovy paní Huangové potvrdil, že na ulici pršely peníze a kolemjdoucí se předháněli v tom, kdo jich pochytá víc. Paní Huangová proplakala celý den, protože kromě úspor bylo mezi penězi i v přepočtu osm tisíc korun, které patřily jiným lidem.


Teď už musíme jen doufat v zázrak a v to, že nám lidé peníze vrátí, říká.
Jak uvádí Southern Metropolis News, z peněz, které v domě ještě zbyly, rodiče koupili drátěnou mříž, kterou instalovali na všechny okna v bytě.

 

Už vám děti někdy podobně odlehčily od financí? Myslíte, že nálezci Huangovým peníze vrátí?

Reklama