Kanadská zpěvačka Avril Lavigne oblékla stříbřitý splývavý overal s velkým výstřihem a dlouhou vlečkou, která se táhla z ramen až na zem. Její outfit působil velmi honosně. Zpěvačka jej doplnila stříbrnými šperky. Dlouhými řetězy částečně zakryla dosti odhalený dekolt.

profimedia-0448524794.jpg
Za to osmnáctiletá americká herečka Meg Donnelly, která si loni zahrála ve filmu Zombie a je známá také ze seriálu Americká manželka, vsadila na jednodušší styl. Avšak pozornost na sebe jistě upoutala. Její šaty v županovém střihu zářily neonově růžovou, která je letos trendy. K róbě Meg zvolila dokonce i velmi originální a hodně výrazné lodičky. Také v neonové barvě. Tentokrát sáhla po žluté, aby boty pod růžovými šaty vynikly.

profimedia-0448426060.jpg
Opět úplně jiné, avšak zajímavě řešené šaty, zvolila jednadvacetiletá herečka Olivia Holt, známá z filmů pro teenagery jako Status Update nebo Dívka vs. Monstrum. Americká herečka oblékla pastelově zelené šaty na jedno ramínko s průstřihem v pase. K délce nad kotníky vhodně zvolila nenápadné páskové botky na podpatku.

profimedia-0448425865.jpg  Zdroj: Profimedia

Reklama