obrazek.png
Pánské tričko – základ šatníku

Men’s basic tvoří sada oblečení a doplňků nezbytných v šatníku každého muže. Správná volba oblečení vám umožní vytvořit mnoho stylů přizpůsobených příležitosti a preferencím. Můžete vykouzlit módní, mužský vzhled doslova několika základními oděvy - obyčejné tričko, bavlněnou bundu, univerzální džíny nebo chinos, kabát nebo koženou bundu. K tomu boty - tenisky, sportovní obuv nebo polobotky. Skvělý, jednoduchý, ale trendy vzhled tak máte připraven během okamžiku. Navíc všechny módní kousky koupíte na answear.cz.

Při výběru trička nezapomeňte na výběr kvalitního materiálu - nejvíce se doporučuje vysoce čistá bavlna. Tento materiál nedráždí pokožku, je prodyšný a prostě dobře sedí. Chcete-li vypadat dobře, musíte se cítit dobře. Velkou výhodou pánských triček je, že se hodí téměř ke všemu. V létě se k nim hodí ležérní, krátké šortky. Nejlepší je, když to bude denim nebo jiný vysoce kvalitní materiál. Tato kombinace je opravdu dobrá volba. Někteří lidé však nosí téměř po celý rok dlouhé kalhoty z osobních důvodů nebo snad z důvodu požadavků na oblečení v práci. Vyberte si kalhoty v tmavě modré, šedé nebo černé barvě. V této kombinaci budete vypadat dobře. Dalším doplňkem trička může být lehká bunda, látková nebo kožená. Tričko vyberte v šedé či bílé barvě.
603611ac5ae3dobrazek.png
Pánské tričko – udržte krok s módními trendy

Každý muž by měl mít v šatníku několik triček. Nejlépe v různých barevných variantách, kdy je vhodné mít světlé i tmavé modely. Hladká trička v odstínech tmavě modré, černé, bílé a šedé budou nejlepší. Tyto neutrální barvy se hodí ke všemu a lze je snadno oživit dalšími stylovými prvky, jako je bunda, kalhoty nebo dokonce boty. Pokud chcete svému stylu přidat eleganci pomocí trička, oblékněte si sako a pokud dáváte přednost sportovnímu „vzhledu“, zvolte sako, bomber nebo mikinu. Jde samozřejmě pouze o návrhy, nejdůležitější je, abyste se cítili dobře a zároveň vypadali stylově. Pánské tričko samozřejmě nemusí být vůbec hladké, pokud dáváte přednost vzorům, můžeme si úspěšně vybrat model se zajímavým nápisem nebo tvarem. Pokud však bude potisk intenzivní barvy, měly by být ostatní stylové prvky vybrány tak, aby nedocházelo k nesouladu. Pokud vybíráte trička pro svého partnera, nezapomeňte také na sebe a vyberte si dámský top, který vám bude zaručeně slušet.

Dalším docela důležitým krokem je přizpůsobení velikosti a modelu. Neměli byste nosit příliš těsné tričko. Je důležité zvolit originální tričko takovým způsobem, aby vrch přilnul k trupu a přitom se jemně rozšiřoval směrem dolů, čímž neomezoval pohyb. Měli byste také věnovat pozornost dodržování správných proporcí, abyste nevypadali jako v překrývající se tašce. Délka by měla odpovídat vaší výšce nebo končit na úrovni boků. Díky tomu se muž bude cítit pohodlně. V případě rukávů bude ideální ten, který končí ve středu předloktí a šev je v rameni.

Reklama