Pro výhru stačí zadat kód z pod obalu Jihočeského tvarohu & jogurtu na stránky obleceninarok.cz a počkat na slosování. Čím víc kódů zadáte, tím větší šanci na výhru máte.

Oblečení na rok zdarma a další ceny

  • 3 × oblečení na rok zdarma – každý měsíc losujeme hlavní výhru, oblečení CityZen v hodnotě 25 000 korun. Trička odolají špíně, není na nich vidět pot a snižují zápach. Každý kousek z prémiové bavlny vám dodá sebevědomí a pocit pohodlí po celý den. Navíc je vyroben 100% v České republice a s láskou k přírodě.
  • 90 × voucher na 1 000 Kč na oblečení CityZen – pro dalších 90 šťastlivců je připraven voucher v hodnotě 1 000 korun do e-shopu CityZen.
  • 60 dárků s logem Madeta – frisbee, fitness ručníky, společenské hry a další dárky čekají na šedesát z vás.

64536d620f076obrazek.jpg

Jak můžu vyhrát?
Od května do konce července hledejte kódy, které naleznete pod papírovým přebalem Jihočeského tvarohu & jogurtu se soutěžním víčkem. Kódy zadávejte na stránkách obleceninarok.cz do formuláře. Čím víc, tím líp. Každý měsíc losujeme až 51 výherců.

64536d9a5b4c9blobid0.jpg

Proč mít v ledničce Jihočeský tvaroh & jogurt?
V jednom kelímku se skrývá energie tvarohu a lehkost jogurtu. Je méně sladký, plný bílkovin a se zdraví prospěšnou bifido kulturou. Vychutnejte si toto harmonické spojení s kousky ovoce, jako je jahoda nebo broskev, pravá vanilka, kvalitní 60% čokoláda či stracciatella s kousky čokolády. 

Více na www.obleceninarok.cz
64538c3f003ccobrazek.jpg