Řekněte to beze slov, a to originálním tričkem s nápisem, které vyjádří vaše pocity. Trička s různými nápisy nyní naleznete všude, kam se podíváte, a na výběr budete mít z opravdu široké škály, navíc taková trička se dají pořídit i za pár korun, což je skvělé.

Když se řekne tričko s nápisem, jeden by si mohl vybavit nehezké, především pak nelichotivé volné tričko s nějakým rádoby vtipným nápisem, ale realita je jiná. Nyní si můžete vybrat takové tričko, které je trendy, skvěle bude lichotit vaší postavě a nebudete v něm vypadat jako v tričku na spaní. Obchody jsou zaplavené právě topy s nápisy, které mohou vyjádřit vaši momentální náladu, či se na nich objevuje nějaké to životní moudro. Jsou skvělým prvkem pro ty z vás, které mají rády pohodlí a preferují sportovní módu či ležérní eleganci. Trička s nápisy se těší momentálně opravdu velké oblibě, jelikož jsou skvěle kombinovatelné a dají se využít jak na doma, na nákupy či na nějakou večerní párty.

Co k nim?

  • Volte tzv. boyfriendky nebo slim džíny či barevné kalhoty, v létě skvěle vypadají k džínovým šortkám.
  • Absolutně úžasně vypadají s koženými kalhotami, které jsou momentálně velmi IN, pokud je nemáte, pořiďte si je!
  • Svršek můžete zvolit jakýkoliv od sak různých délek, džínových bund nebo vest až po kožené bundičky.
  • Někdo by si mohl myslet, že tenisky jsou jedinou obuví, které k tričkám vypadají dobře, ale to je omyl. K tričku si můžete vzít i lodičky, pokud tedy zvolíte obepnuté kalhoty, to pak je outfit vhodný i k návštěvě nočního podniku.
  • Doplňky by měly být střídmější, na náhrdelníky zapomeňte, raději se zaměřte na náramky, zde se nebojte vrstvit.
  • Patříte mezi ženy, které se nebojí lehké extravagance? Vezměte si klobouk, ten totiž k tričku vypadá vážně skvěle!

as
Z kolekce: New Yorker

Rada na závěr: Pokud se vám líbí nějaké tričko, ale nerozumíte nápisu, který na něm je, raději ho nechte ležet v regálu. Tedy, pokud nechcete chodit v nějakém např. chlípném nápisu, který bude vybízet vaše okolí k nějakým sexuálním praktikám. Jestli vám to nevadí, jen do toho. :-)

Na tričkách s nápisy se často objevuje také heslo Keep Calm. V překladu znamená něco jako „Buď v klidu“. Původně se nápisy tohoto typu objevovaly za dob I. světové války, kdy měly uklidňovat veřejnost před leteckými útoky. 

Za svou slávu ale vděčí jednomu knihkupectví, kde motto viselo a přitahovalo lidi tak moc, že jej samotný majitel nechával namnožit na plakát a prodával. Lidé si motto Keep Calm poté začali dovářet podle fantazie i svého přesvědčení, životní filosofie atd. To, kdy se Keep Calm dostane do módy, pak už bylo jen otázkou času. Dnes se jedná o jeden z nejpopulárnějších nápisů na tričkách vůbec.

Čtěte také:

Reklama