Jak často chodit cvičit, to je otázka, na kterou vám nikdo nedá jednoznačnou odpověď. Záleží na tom, co je vaším cílem a samozřejmě na vašich možnostech. Hektické pracovní vytížení i rodinné starosti nám často neposkytnou čas na to, co bychom si přáli či potřebovali. Ale vyhradit si v týdnu alespoň dvě půlhodinky, to už zní reálněji. Řešení nabízí množství dámských klubů sjednocených pod názvem Expreska. Zde se seznámíte s kruhovým tréninkem, který procvičí a posílí celé Vaše tělo během pouhých 30 minut.

www.expreska.cz

Tréninkový systém dostupný ve všech Expreskách je založen na kardiovaskulárním a silovém cvičení. Tento komplexní cvičební program tvoří osm hydraulických posilovacích strojů a osm aerobních stanovišť, na kterých procvičíte stehenní a hýžďové svaly, paže a ramena, svaly břišní, prsní a zádové. Hydraulické posilovací stroje jsou jedinečné, díky nim zapojíte svalové skupiny pro tah i tlak bez potřeby manuální výměny závaží. Každé cvičení v sobě spojuje čtyři základní fáze, kterými jsou zahřátí, aerobní cvičení, silový trénink a závěrečný strečink.

www.expreska.cz

Návštěvu Expresky není třeba dlouhodobě plánovat ani rezervovat. Bez předchozí objednávky lze kamkoliv přijít a začít cvičit na zvoleném stanovišti. K ruce vám vždy bude zkušená trenérka, která ráda poradí a vysvětlí správné provedení jednotlivých cviků. Během cvičení vás navíc nebudou rušit mužští kolegové, Expreska je fitness výhradně pro ženy.

www.expreska.cz

Pravidelné cvičení formuje postavu a posiluje svaly, čímž nám přináší pocit uspokojení a podporuje sebevědomí. Ale redukce váhy není založena pouze na cvičení, ruku v ruce musí jít se správnými stravovacími návyky. Aby služby podporující redukci váhy byly v Expresce kompletní, nabízí nyní také výživové poradenství. Specialistka připraví jídelníček každé zájemkyni na míru. Cílem spolupráce není pouze rychlý úbytek váhy, ale především didaktika správných stravovacích návyků, které vám prospějí v dlouhodobém horizontu.

www.expreska.cz

Více informací o kruhovém tréninku a výživovém poradenství naleznete na www.expreska.cz

Reklama