as5.jpg

1. Hloubková hydratace je základ

Nejen přes léto bychom neměli zapomínat na vnitřní a vnější hydrataci pleti, co jí ale dodá dlouhodobou vláhu, vyhladí vrásky a zvýší ochranu před UVB slunečními paprsky, jenž způsobují pigmentové skvrny, je hloubková hydratace kyselinou hyaluronovou.V Asklepionu používáme špičkové výplněHydro Deluxe. Ošetření můžete podstoupit těsně před dovolenou nebo i s opálenou pokožkou.

2. Koktej pro vaši pleť

Pro ty, kteří preferují přirozené omlazení, je koktejl z vlastní plazmy ideální volbou. Obsahujemnožství proteinů a krevních destiček, které osvěží pleť a výsledky jsou vidět téměř okamžitě. Koktejl se navíc může obohatit o další látky jako jsou vitamíny či kyselina hyaluronová. Ošetření je vhodné i pro pleť náchylnou k podrážděním a alergiím, protože se používá tělu vlastní látka, nevznikají tak žádné vedlejší reakce. Výsledkem je nejen omlazení pleti, ale plazmaterapie dokáže zmenšit póry či redukovat jizvičky po akné. Účinek plazmy se časem prohlubuje a působí jako regenerace.

as1.jpg

3. Vyhlazení vrásek i omezení pocení

Botulotoxin je přírodní látka obsahující toxiny, které zabraňují přenosu nervosvalového impulzu. V neurologii se používá pro uvolnění svalových křečí. V estetické medicíně se hodí zejména pro vyhlazení mimických vrásek, ale také jako prevence pro tvorbu nových.

 „Jeho aplikací se sval znehybní a tím přestane tvořit vrásky. Pokud není vráska při zatnutí svalu vidět, např. mezi obočím, i jedna aplikace ji „vyzmizíkuje“, samozřejmě dočasně,“ vysvětluje MUDr. Kateřina Klauzová, zástupkyně primářky dermatologie Asklepionu.

as4.jpg

Botulotoxin se používá i pro dočasné omezení pocení. Pokud se tedy potíte více než je obvyklé, aplikace botulotoxinu vás tohoto problému zbaví na 6–10 měsíců. Lze aplikovat kdekoli na těle a v dané oblasti omezí pocení o 80–100 %.
Nemusíte mít obavy, že byste se pak někde potili více, nebo bylo odstranění pocení zdraví nebezpečné. Například podpaží vyprodukuje pouze 1 % tělesného potu, tudíž i po jeho eliminaci termoregulace probíhá bez problémů.

Dostat se do formy chvíli před dovolenou? Ano!

as2.jpg

Na celulitidu, zavodnění a tukové polštářky fungují bodyformingové přístroje, které zrychlují metabolismus a lymfatický systém. V Asklepionu je nabízíme na oddělení kosmetiky a využíváme např. přístroj LPG, který lze kombinovat s lymfodrenážemi či estetickou rázovou vlnou. Přístroje během příjemné mechanické biostimulace nastartují lymfatický oběh a tím se aktivují detoxikační procesy, zrychluje se lymfa a tělo se zbavuje přebytečné vody a vyhlazuje se pokožka. Zkušené kosmetičky na základě konzultace navrhnou ideální kombinaci ošetření přesně na míru každému tělu a pokožce.
628ced54309e9obrazek.png

Reklama